AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 B.E.M., a.s.

  • IČO35752467
  • DIČ2020272155
  • IČ DPHSK2020272155
  • LEI097900CAKA0000108130
  • NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.

Akciová spoločnosť, registrovaná 1998, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 957k € Zisk -10k €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
957k €
↘ -3.0% YoY
EBITDA · 2025
476k €
Čistý zisk · 2025
-10k €
Aktíva spolu
5.72mil. €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 85/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 23 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 358k 716k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 957k € 476k € -10k € 5.72 mil. € RUZ závierka
2024 986k € 546k € 44k € 5.94 mil. € RUZ závierka
2023 975k € 553k € 105k € 6.35 mil. € RUZ závierka
2022 951k € 476k € 81k € 6.61 mil. € RUZ závierka
2021 946k € 454k € 67k € 6.81 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby957 tis. €986 tis. €975 tis. €951 tis. €946 tis. €927 tis. €
EBITDA476 tis. €546 tis. €553 tis. €476 tis. €454 tis. €539 tis. €
EBITDA marža49.7 %55.4 %56.7 %50.1 %48 %58.2 %
Čistý zisk-10 tis. €44 tis. €105 tis. €81 tis. €67 tis. €143 tis. €
Aktíva spolu5.72 M €5.94 M €6.35 M €6.61 M €6.81 M €7.16 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MP
Člen predstavenstva
Mag. Peter Kuliffay
Od 2023-12-27
DK
predseda
Dipl. Kfm. Michal Horváth
Od 2020-10-19
IH
Člen dozorného orgánu
Ing. Henrieta Winklerová
Od 2020-10-19

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Lucia Sekerec Člen dozorného orgánu 2020-10-19
Ing. Marián Horka Predstavenstvo 2020-10-19
Ing. Marián Horváth Člen dozorného orgánu 2020-10-19
Ing. Larisa Petríková členka predstavenstva 2020-10-19 2023-12-27
Ing. Larisa Petríková členka predstavenstva 2020-10-19 2024-01-10
Ing. Henrieta Winklerová Člen dozorného orgánu 2018-06-12 2020-10-19
Ing. Henrieta Winklerová Člen dozorného orgánu 2018-06-12 2020-11-27
Ing. Lucia Sekerec Člen dozorného orgánu 2018-06-12 2020-10-19
Ing. Lucia Sekerec Člen dozorného orgánu 2018-06-12 2020-11-27

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
B.E.M., a.s.RPO
Sídlo
Ventúrska 18
Vznik
1998-09-09 · 28 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
35752467RPO
DIČ
2020272155FS
IČ DPH
SK2020272155 · aktívneFS
LEI
097900CAKA0000108130GLEIF
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK0711110000001124582000FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
B.E.M., a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35752467/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35752467/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35752467",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →