SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 QUATTRO trade s.r.o.

  • IČO31694454
  • DIČ2020500988
  • IČ DPHSK2020500988
  • NACE4685

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1994, so sídlom v Rožňava, SK. Pôsobí v odvetví 4685, 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
4.08mil. €
↘ -2.9% YoY
EBITDA · 2025
31k €
Čistý zisk · 2025
5 219 €
Aktíva spolu
2.53mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
2
Σ 8 263 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
1994
· 32 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 14 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 4M 7M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 4.08 mil. € 31k € 5 219 € 2.53 mil. € RUZ závierka
2024 4.2 mil. € 148k € 111k € 2.85 mil. € RUZ závierka
2023 4.81 mil. € 31k € 13k € 2.71 mil. € RUZ závierka
2022 6.01 mil. € 53k € 22k € 2.82 mil. € RUZ závierka
2021 4.3 mil. € 34k € 9 102 € 1.99 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby4.08 M €4.20 M €4.81 M €6.01 M €4.30 M €2.80 M €
EBITDA31 tis. €148 tis. €31 tis. €53 tis. €34 tis. €11 tis. €
EBITDA marža0.8 %3.5 %0.6 %0.9 %0.8 %0.4 %
Čistý zisk5 tis. €111 tis. €13 tis. €22 tis. €9 tis. €3 tis. €
Aktíva spolu2.53 M €2.85 M €2.71 M €2.82 M €1.99 M €1.52 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Mária Mandelíková
Od 2022-01-19
PM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
PaedDr. Miroslav Mandelík
Od 2022-01-19
PM
Konateľ
PaedDr. Miroslav Mandelík
Od 2016-04-04

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Mária Mandelíková Konateľ 1994-08-08
PaedDr. Miroslav Mandelík Konateľ 2016-04-04 2022-01-18
Ing. Mária Mandelíková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-01-15 2022-01-18
Ing. Mária Mandelíková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-10-08 2010-01-14
Ing. Mária Mandelíková Konateľ 1998-10-08 2003-02-12
Ing. Mária Mandelíková Konateľ 1994-08-08 2022-01-18
Ing. Mária Mandelíková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1994-08-08 1998-10-07
Ing. Mária Mandelíková Konateľ 1994-08-08 1998-10-07

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
QUATTRO trade s.r.o.RPO
Sídlo
Šafárikova 71
Vznik
1994-08-08 · 32 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31694454RPO
DIČ
2020500988FS
IČ DPH
SK2020500988 · aktívneFS
NACE
4685
NUTS región
Košický kraj
Obec
Rožňava
Krajina
SK
IBAN
SK4111000000002949069038FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 8 263 € celková hodnota 2023-07-28 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-02-08 Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Zmluva o nájme nebytových priestorov 08. 5 496 €
2023-07-28 Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Zmluva o nájme nebytových priestorov 2 766 €
2012-04-16 Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Zmluva o nájme nebytových priestorov uzatvorená v zmysle zák. č. 278/1993 Z. z. o správe majetku štátu v znení neskorších a predpisov a Občianskeho zákonníka č. 40/1964 v znení neskorších predpisov 1 207 €
2017-12-22 Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Zmluva o nájme nebytových priestorov uzatvorená v zmysle zák. č. 278/1993 Z. z. o správe majetku štátu v znení neskorších a predpisov Občianskeho zákonníka č. 40/1964 v znení neskorších predpisov 390 €
2017-09-27 MPRV SR Zmluva o nájme nebytových priestorov uzatvorená v zmysle zák. č. 278/1993 Z. z. o správe majetku štátu v znení neskorších a predpisov Občianskeho zákonníka č. 40/1964 v znení neskorších predpisov 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
QUATTRO trade s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31694454/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31694454/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31694454",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →