SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 QUATTRO trade AGRO s.r.o.

  • IČO36190012
  • DIČ2020037019
  • IČ DPHSK2020037019
  • NACE0111 · Pestov.obilnín

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1999, so sídlom v Rožňava, SK. Pôsobí v odvetví Pestov.obilnín, 15 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 94/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
2.15mil. €
↘ -18.0% YoY
EBITDA · 2025
305k €
Čistý zisk · 2025
24k €
Aktíva spolu
1.7mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
15
Σ 281k €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
1999
· 27 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 14 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 2M 4M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 2.15 mil. € 305k € 24k € 1.7 mil. € RUZ závierka
2024 2.62 mil. € 342k € 1 102 € 2.04 mil. € RUZ závierka
2023 2.51 mil. € 410k € 78k € 2.14 mil. € RUZ závierka
2022 3.21 mil. € 476k € 137k € 1.84 mil. € RUZ závierka
2021 2.23 mil. € 420k € 98k € 1.53 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby2.15 M €2.62 M €2.51 M €3.21 M €2.23 M €2.22 M €
EBITDA305 tis. €342 tis. €410 tis. €476 tis. €420 tis. €303 tis. €
EBITDA marža14.2 %13 %16.3 %14.8 %18.8 %13.7 %
Čistý zisk24 tis. €1 tis. €78 tis. €137 tis. €98 tis. €46 tis. €
Aktíva spolu1.70 M €2.04 M €2.14 M €1.84 M €1.53 M €1.45 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Mária Mandelíková
Od 2022-02-02
PM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
PaedDr. Miroslav Mandelík
Od 2022-02-02
PM
Konateľ
PaedDr. Miroslav Mandelík
Od 2018-08-14

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Mária Mandelíková Konateľ 1999-04-01
PaedDr. Miroslav Mandelík Konateľ 2018-08-14 2022-02-01
Ing. Lenka Halajová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-04-29 2016-06-24
Michal Čapo Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-04-29 2016-06-24
Ing. Slavomír Čapo Konateľ 2015-05-05 2015-03-11
Ing. Mária Mandelíková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-02-09 2022-02-01
Ing. Slavomír Čapo Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-02-09 2016-04-28
Ing. Mária Mandelíková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-04-01 2010-02-08
Ing. Mária Mandelíková Konateľ 1999-04-01 2022-02-01

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Miroslav Mandelík
od 2025-05-14
Mária Mandelíková
od 2017-06-09
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
QUATTRO trade AGRO s.r.o.RPO
Sídlo
Šafárikova 71
Vznik
1999-04-01 · 27 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36190012RPO
DIČ
2020037019FS
IČ DPH
SK2020037019 · aktívneFS
NACE
0111 · Pestov.obilnín
NUTS región
Košický kraj
Obec
Rožňava
Krajina
SK
IBAN
SK4411000000002627167209FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
15 zmlúv 281k € celková hodnota 2025-11-17 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-01-13 Pôdohospodárska platobná agentúra ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 041KE650108 128k €
2025-08-04 Valaliky Industrial Park, s. r. o. Dohoda o urovnaní č. 41213-0356-2025 106k €
2024-11-25 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.SPP2024/00421 o poskytnutí dotácie na platby poistného v poľnohospodárskej prvovýrobe 15k €
2022-11-02 Obec Seňa Zmluva o nájme poľnohospodárskych pozemkov na poľnohospodárske účely pri prevádzkovaní podniku 8 315 €
2013-08-21 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o poskytnutí podpory formou Dotácie - NAFTA č. 413/0185-0021/2013 6 764 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
QUATTRO trade AGRO s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36190012/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36190012/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36190012",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →