SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 SANDRA s.r.o. Trebišov
- IČO31652654
- DIČ2020506015
- IČ DPHSK2020506015
- NACE1071 · Výroba chleba
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1992, so sídlom v Trebišov, SK. Pôsobí v odvetví Výroba chleba, 7 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
283k €
Zisk 6 717 €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
283k €
↗ +21.9% YoY
EBITDA · 2025
8 901 €
Čistý zisk · 2025
6 717 €
Aktíva spolu
73k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
7
Σ 18k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
1992
· 34 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
85
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 283k € | 8 901 € | 6 717 € | 73k € | RUZ závierka |
| 2024 | 232k € | -78k € | -80k € | 47k € | RUZ závierka |
| 2023 | 243k € | 4 097 € | 856 € | 77k € | RUZ závierka |
| 2022 | 255k € | -5 125 € | -8 548 € | 62k € | RUZ závierka |
| 2021 | 231k € | -8 857 € | -12k € | 74k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 283 tis. € | 232 tis. € | 243 tis. € | 255 tis. € | 231 tis. € | 242 tis. € |
| EBITDA | 9 tis. € | -78 tis. € | 4 tis. € | -5 tis. € | -9 tis. € | -1 tis. € |
| EBITDA marža | 3.1 % | -33.5 % | 1.7 % | -2 % | -3.8 % | -0.5 % |
| Čistý zisk | 7 tis. € | -80 tis. € | 856 € | -9 tis. € | -12 tis. € | -4 tis. € |
| Aktíva spolu | 73 tis. € | 47 tis. € | 77 tis. € | 62 tis. € | 74 tis. € | 72 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ján Petr
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Rastislav Mikuláš
RM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Róbert Mikuláš
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Ján Petr | Konateľ | 2022-05-16 | — |
| Róbert Mikuláš | Konateľ | 2000-06-30 | — |
| Ing. Miroslava Petrová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-20 | 2022-06-23 |
| Matúš Petr | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-20 | 2022-06-23 |
| Ing. Miroslava Petrová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-09-26 | 2022-05-19 |
| Matúš Petr | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-09-26 | 2022-05-19 |
| Mgr. Marianna Petrová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-09-26 | 2022-06-23 |
| Matúš Petr | Konateľ | 2014-08-28 | 2022-05-15 |
| Matúš Petr | Konateľ | 2014-08-28 | 2022-06-23 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
SANDRA s.r.o. TrebišovRPO
Sídlo
Cukrovarská č. 3042
Vznik
1992-05-22 · 34 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31652654RPO
DIČ
2020506015FS
IČ DPH
SK2020506015 · aktívneFS
NACE
1071 · Výroba chleba
NUTS región
Košický kraj
Obec
Trebišov
Krajina
SK
IBAN
SK4902000000001404779158FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-07-20 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trebišov | Dohoda §54, Cesta na trh práce 3 (Opatrenie č. 1) | 13k € |
| 2025-08-30 | Základná škola, Komenského 1962/8, Trebišov | Rámcová dohoda - Pekárenské výrobky 2025/2026 | 1 666 € |
| 2024-08-30 | Základná škola, Komenského 1962/8, Trebišov | Rámcová dohoda - Pekárenské výrobky 2024 | 1 627 € |
| 2023-08-30 | Základná škola, Komenského 1962/8, Trebišov | Rámcová dohoda na pekárenské výrobky | 1 363 € |
| 2022-08-15 | Základná škola, Komenského 1962/8, Trebišov | Rámcová dohoda uzavretá podľa § 83 zákona č.343/2015 Z.z. | 930 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SANDRA s.r.o. Trebišov nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31652654/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31652654/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31652654", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →