SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 INVEST M, s.r.o.
- IČO36685984
- DIČ2022258535
- IČ DPHSK2022258535
- NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Trebišov, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod, 14 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
219k €
↗ +3.2% YoY
EBITDA · 2025
-6 812 €
Čistý zisk · 2025
-28k €
Aktíva spolu
379k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
14
Σ 67k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 219k € | -6 812 € | -28k € | 379k € | RUZ závierka |
| 2024 | 212k € | 22k € | -3 988 € | 372k € | RUZ závierka |
| 2023 | 208k € | 27k € | -3 427 € | 362k € | RUZ závierka |
| 2022 | 188k € | 27k € | -3 214 € | 399k € | RUZ závierka |
| 2021 | 173k € | 20k € | -124 € | 390k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 219 tis. € | 212 tis. € | 208 tis. € | 188 tis. € | 173 tis. € | 166 tis. € |
| EBITDA | -7 tis. € | 22 tis. € | 27 tis. € | 27 tis. € | 20 tis. € | 18 tis. € |
| EBITDA marža | -3.1 % | 10.3 % | 13 % | 14.5 % | 11.4 % | 10.7 % |
| Čistý zisk | -28 tis. € | -4 tis. € | -3 tis. € | -3 tis. € | -124 € | -3 tis. € |
| Aktíva spolu | 379 tis. € | 372 tis. € | 362 tis. € | 399 tis. € | 390 tis. € | 393 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
RM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Róbert Mikuláš
RM
Konateľ
Róbert Mikuláš
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Rastislav Mikuláš
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Róbert Mikuláš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-08-31 | 2022-05-19 |
| Ing. Rastislav Mikuláš | Konateľ | 2010-07-08 | 2017-06-06 |
| Ing. Rastislav Mikuláš | Konateľ | 2010-07-08 | 2025-12-02 |
| Ing. Rastislav Mikuláš | Konateľ | 2010-07-08 | 2025-11-21 |
| Róbert Mikuláš | Konateľ | 2010-07-08 | 2017-06-06 |
| Martin Besler | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-10-12 | 2010-08-30 |
| Martin Besler | Konateľ | 2006-10-12 | 2010-08-30 |
| Martin Besler | Konateľ | 2006-10-12 | 2010-07-08 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
INVEST M, s.r.o.RPO
Sídlo
Cukrovarská 3042
Vznik
2006-10-12 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36685984RPO
DIČ
2022258535FS
IČ DPH
SK2022258535 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Košický kraj
Obec
Trebišov
Krajina
SK
IBAN
SK8602000000002937127456FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2026-03-20 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trebišov | Dohoda, §60, príspevok pre zamestnávateľa, ŠR - v zmysle schémy DM a mimo schémy | 11k € |
| 2025-03-17 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trebišov | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 10k € |
| 2024-03-27 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trebišov | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 9 418 € |
| 2023-03-17 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trebišov | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 8 558 € |
| 2022-03-22 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trebišov | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 7 909 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
INVEST M, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36685984/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36685984/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36685984", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →