SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ROMIN SLOVAKIA, spol. s r.o.
- IČO31645852
- DIČ2020480154
- IČ DPHSK2020480154
- NACE2399 · Výroba ost.nekov.min.v.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1996, so sídlom v Kremnica, SK. Pôsobí v odvetví Výroba ost.nekov.min.v., 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
10.41 mil. €
Zisk 624k €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
10.41mil. €
↗ +9.5% YoY
EBITDA · 2024
958k €
Čistý zisk · 2024
624k €
Aktíva spolu
6.55mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 10.41 mil. € | 958k € | 624k € | 6.55 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 9.51 mil. € | 1.6 mil. € | 1.14 mil. € | 6.33 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 8.32 mil. € | 1.25 mil. € | 781k € | 5.1 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 7.04 mil. € | 1.76 mil. € | 1.12 mil. € | 4.41 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 6.73 mil. € | 1.74 mil. € | 922k € | 3.38 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 10.41 M € | 9.51 M € | 8.32 M € | 7.04 M € | 6.73 M € | 6.62 M € |
| EBITDA | 958 tis. € | 1.60 M € | 1.25 M € | 1.76 M € | 1.74 M € | 1.59 M € |
| EBITDA marža | 9.2 % | 16.8 % | 15 % | 25 % | 25.9 % | 24.1 % |
| Čistý zisk | 624 tis. € | 1.14 M € | 781 tis. € | 1.12 M € | 922 tis. € | 703 tis. € |
| Aktíva spolu | 6.55 M € | 6.33 M € | 5.10 M € | 4.41 M € | 3.38 M € | 4.10 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JP
Konateľ
James Patrick Wright
LA
Konateľ
Lütfü Anil Başeski
JE
Konateľ
James Edward Papp
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Jeffrey Allen Weeks | Konateľ | 2023-03-03 | 2025-05-21 |
| Jeffrey Allen Weeks | Konateľ | 2023-03-03 | 2025-05-23 |
| Jeffrey Allen Weeks | Konateľ | 2023-03-03 | 2023-04-19 |
| Theodorus Hieronymus Wilhelmus Maria de Ridder | Konateľ | 2022-04-29 | 2023-03-10 |
| Theodorus Hieronymus Wilhelmus Maria de Ridder | Konateľ | 2022-04-29 | 2023-03-03 |
| Dr. Milan Štulajter | Konateľ | 2010-02-18 | 2010-01-28 |
| Dipl. Ing. Viktor Zitny | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-01-08 | 2010-09-14 |
| Reinhard Reichel | Konateľ | 2009-12-10 | 2017-05-10 |
| Reinhard Reichel | Konateľ | 2009-12-10 | 2022-06-02 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci (RPVS)
James Patrick Wright
Lütfü Anil Başeski
James Edward Papp
Jeffrey Allen Weeks
Theodorus Hieronymus Wilhelmus Maria de Ridder
Andreas Habe
Hermann Habe
Reinhard Reichel
Andreas Habe
Hermann Habe
Reinhard Reichel
Andreas Habe
Hermann Habe
Reinhard Reichel
Andreas Habe
Hermann Habe
Hermann Habe
Reinhard Reichel
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
ROMIN SLOVAKIA, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Kopernica 225
Vznik
1996-02-28 · 30 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31645852RPO
DIČ
2020480154FS
IČ DPH
SK2020480154 · aktívneFS
NACE
2399 · Výroba ost.nekov.min.v.
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Kremnica
Krajina
SK
Web
IBAN
LU960670006550211755FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-03-12 | Slovenský pozemkový fond | Kúpna zmluva č. 00063/2020-PKZ -K40025/20.00 - ROMIN SLOVAKIA, spol. s r.o., k.ú. Kopernica | 6 032 € |
| 2025-12-19 | Obec Kopernica | Dohoda o užívaní miestnych komunikácií | 0 € |
| 2021-04-14 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Štiavnica | „Prvá pomoc“ - Opatrenie č. 1, 3A alebo 3B | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ROMIN SLOVAKIA, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31645852/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31645852/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31645852", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →