SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 HERBEX spol. s r.o.

  • IČO31427774
  • DIČ2020382408
  • IČ DPHSK2020382408
  • NACE1083 · Spracov.čaju a kávy

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1992, so sídlom v Vinica, SK. Pôsobí v odvetví Spracov.čaju a kávy.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Important Príloha · mfg-food
Tržby · 2025 3.04 mil. € Zisk 78k €
Zamestnanci 50–99 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
3.04mil. €
↗ +1.7% YoY
EBITDA · 2025
234k €
Čistý zisk · 2025
78k €
Aktíva spolu
1.74mil. €
Zamestnanci
50–99
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1992
· 34 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 502 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 2M 3M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 3.04 mil. € 234k € 78k € 1.74 mil. € RUZ závierka
2024 2.99 mil. € 235k € 171k € 1.73 mil. € RUZ závierka
2023 2.84 mil. € 229k € 81k € 1.59 mil. € RUZ závierka
2022 2.84 mil. € 368k € 226k € 1.57 mil. € RUZ závierka
2021 2.52 mil. € 41k € 44k € 1.41 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby3.04 M €2.99 M €2.84 M €2.84 M €2.52 M €2.97 M €
EBITDA234 tis. €235 tis. €229 tis. €368 tis. €41 tis. €247 tis. €
EBITDA marža7.7 %7.8 %8 %13 %1.6 %8.3 %
Čistý zisk78 tis. €171 tis. €81 tis. €226 tis. €44 tis. €146 tis. €
Aktíva spolu1.74 M €1.73 M €1.59 M €1.57 M €1.41 M €1.43 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

Konateľ
Katarína Škodáčková
Od 2025-01-01
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Katarína Škodáčková
Od 2025-01-01
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Daniel Škodáček
Od 2022-10-08

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Daniel Škodáček Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-19
Oľga Nemcová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-19
Pavel Škodáček Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-19
Daniel Škodáček Konateľ 2018-01-10
Daniel Škodáček Konateľ 1993-01-19
Oľga Nemcová Konateľ 1993-01-19
Pavel Škodáček Konateľ 1993-01-19
Daniel Škodáček Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-12-19 2022-10-07
Pavel Škodáček Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-12-19 2022-05-18

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Pavel Škodáček
od 2017-07-13
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
HERBEX spol. s r.o.RPO
Sídlo
53
Vznik
1992-12-23 · 34 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31427774RPO
DIČ
2020382408FS
IČ DPH
SK2020382408 · aktívneFS
NACE
1083 · Spracov.čaju a kávy
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Vinica
Krajina
SK
IBAN
SK2002000000003395579259FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2016-09-26 Pôdohospodárska platobná agentúra ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Č. 042TN080034 100k €
2015-07-27 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Veľký Krtíš Dohoda o poskytnutí finančného príspevkuna podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnaniepodľa § 50 zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanostia o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 11k €
2015-09-02 Univerzita Komenského v Bratislave - Farmaceutická fakulta UK Darovacia zmluva 200 €
2021-02-24 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Veľký Krtíš Dohoda číslo: 21/32/54E/169 o poskytnutí finančného príspevku - Opatrenie č. 1, 3A, 3B v rámci projektu "Prvá pomoc" 0 €
2019-02-11 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o zriadení záložného práva k nehnuteľným veciam č. 963/18 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
ImportantKlasifikácia subjektu
HERBEX spol. s r.o. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · mfg-food. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31427774/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31427774/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31427774",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →