SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 BALIARNE MAXIN, s.r.o.

  • IČO31385982
  • DIČ2020379812
  • IČ DPHSK2020379812
  • NACE1083 · Spracov.čaju a kávy

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1994, so sídlom v Kúty, SK. Pôsobí v odvetví Spracov.čaju a kávy.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 25k € Zisk -6 792 €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
25k €
↘ -3.4% YoY
EBITDA · 2025
-4 301 €
Čistý zisk · 2025
-6 792 €
Aktíva spolu
207k €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 85/100
Vznik
1994
· 32 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 208k 415k 629k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 25k € -4 301 € -6 792 € 207k € RUZ závierka
2024 26k € -3 434 € -5 923 € 213k € RUZ závierka
2023 31k € 2 009 € -810 € 218k € RUZ závierka
2022 278k € -18k € -21k € 218k € RUZ závierka
2021 572k € 4 148 € -4 314 € 471k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby25 tis. €26 tis. €31 tis. €278 tis. €572 tis. €658 tis. €
EBITDA-4 tis. €-3 tis. €2 tis. €-18 tis. €4 tis. €16 tis. €
EBITDA marža-17.3 %-13.3 %6.6 %-6.5 %0.7 %2.4 %
Čistý zisk-7 tis. €-6 tis. €-810 €-21 tis. €-4 tis. €8 tis. €
Aktíva spolu207 tis. €213 tis. €218 tis. €218 tis. €471 tis. €559 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miloslav Masayryk
Od 2023-02-08
MM
Konateľ
Miloslav Masaryk
Od 2022-05-18
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miloslav Masaryk
Od 2005-03-22
Do 2023-02-07

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Juraj Mišura Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-07-14 2007-11-28
Ing. Svetozár Zápotočný Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-07-14 2005-03-21
Ing. Juraj Mišura Konateľ 1998-09-08 2004-07-13
Ing. Juraj Mišura Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-09-08 2004-07-13
Ing. Svetozár Zápotočný Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-09-08 2004-07-13
Ing. Svetozár Zápotočný Konateľ 1998-09-08 2004-07-13
Miloslav Masaryk Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-09-08 2005-03-21
Miloslav Masaryk Konateľ 1998-09-08 2022-05-17
Ing. Juraj Mišura Konateľ 1994-12-08 1998-09-07

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
BALIARNE MAXIN, s.r.o.RPO
Sídlo
Továrenská 804
Vznik
1994-12-08 · 32 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31385982RPO
DIČ
2020379812FS
IČ DPH
SK2020379812 · aktívneFS
NACE
1083 · Spracov.čaju a kávy
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Kúty
Krajina
SK
IBAN
SK4102000000002224671996FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BALIARNE MAXIN, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31385982/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31385982/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31385982",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →