SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Interiér štúdio s.r.o.
- IČO31340130
- DIČ2020343457
- IČ DPHSK2020343457
- NACE4752 · Mal.so žel.tov,farb,skl.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1993, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Mal.so žel.tov,farb,skl..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 86/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
1.65 mil. €
Zisk -27k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.65mil. €
↘ -10.0% YoY
EBITDA · 2025
18k €
Čistý zisk · 2025
-27k €
Aktíva spolu
969k €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A· 86/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
74 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
86 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.65 mil. € | 18k € | -27k € | 969k € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.83 mil. € | 15k € | -32k € | 1.06 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.04 mil. € | 86k € | 23k € | 1.01 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.25 mil. € | 87k € | 20k € | 1.12 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.14 mil. € | 97k € | 47k € | 1.07 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.65 M € | 1.83 M € | 2.04 M € | 2.25 M € | 2.14 M € | 1.93 M € |
| EBITDA | 18 tis. € | 15 tis. € | 86 tis. € | 87 tis. € | 97 tis. € | 71 tis. € |
| EBITDA marža | 1.1 % | 0.8 % | 4.2 % | 3.9 % | 4.5 % | 3.7 % |
| Čistý zisk | -27 tis. € | -32 tis. € | 23 tis. € | 20 tis. € | 47 tis. € | 25 tis. € |
| Aktíva spolu | 969 tis. € | 1.06 M € | 1.01 M € | 1.12 M € | 1.07 M € | 992 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. František Júza
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Budinský
IT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Tomáš Budinský
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. František Jůza | Konateľ | 1993-01-18 | — |
| Ing. Peter Budinský | Konateľ | 1993-01-18 | — |
| Ing. Tomáš Budinský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-10-05 | 2022-05-23 |
| Ing. František Júza | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-03-08 | 2022-09-29 |
| Ing. Peter Budinský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-03-08 | 2022-05-23 |
| Ing. František Júza | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-01-14 | 2006-03-07 |
| Ing. Peter Budinský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-01-14 | 2006-03-07 |
| Tomáš Budinský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-01-14 | 2017-10-04 |
| Vladimír Vukičevič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 1999-01-14 | 2006-03-07 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Interiér štúdio s.r.o.RPO
Sídlo
Elektrárenská 1
Vznik
1993-01-18 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31340130RPO
DIČ
2020343457FS
IČ DPH
SK2020343457 · aktívneFS
NACE
4752 · Mal.so žel.tov,farb,skl.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK2311000000002628708820FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-12-17 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Komárno | Dodatok č. 1 k D O H O D E číslo: 20/14/54E/1702 o poskytnutí finančného príspevku Opatrenie č. 3B v rámci projektu „Prvá pomoc“ | 0 € |
| 2020-05-27 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Komárno | DOHODA číslo: 20/14/54E/1702 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ Opatrenie č. 3B | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Interiér štúdio s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/31340130/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/31340130/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "31340130", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →