SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Bprom s. r. o.
- IČO51489775
- DIČ2120721471
- IČ DPHSK2120721471
- NACE5819 · Ost.vydavateľské čin.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2018, so sídlom v Bernolákovo, SK. Pôsobí v odvetví Ost.vydavateľské čin., 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 88/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
49k €
Zisk 2 265 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
49k €
↗ +8.4% YoY
EBITDA · 2024
2 983 €
Čistý zisk · 2024
2 265 €
Aktíva spolu
9 644 €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
1
Σ 3 000 €
Kredit
A· 88/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
17 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A
88 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
64
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 49k € | 2 983 € | 2 265 € | 9 644 € | RUZ závierka |
| 2023 | 45k € | -4 421 € | -4 533 € | 6 860 € | RUZ závierka |
| 2022 | 48k € | 1 050 € | 495 € | 12k € | RUZ závierka |
| 2021 | 41k € | -439 € | -534 € | 9 861 € | RUZ závierka |
| 2020 | 24k € | 1 360 € | 828 € | 11k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 49 tis. € | 45 tis. € | 48 tis. € | 41 tis. € | 24 tis. € | 34 tis. € |
| EBITDA | 3 tis. € | -4 tis. € | 1 tis. € | -439 € | 1 tis. € | 674 € |
| EBITDA marža | 6.1 % | -9.7 % | 2.2 % | -1.1 % | 5.6 % | 2 % |
| Čistý zisk | 2 tis. € | -5 tis. € | 495 € | -534 € | 828 € | 332 € |
| Aktíva spolu | 10 tis. € | 7 tis. € | 12 tis. € | 10 tis. € | 11 tis. € | 10 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Budinský
IP
Konateľ
Ing. Peter Budinský
MS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Simona Budinská
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Simona Budinská | Konateľ | 2018-03-22 | — |
| Mgr. Simona Budinská | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-03-22 | 2022-10-21 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Peter Budinský
Simona Budinská
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 11 polí.
Obchodné meno
Bprom s. r. o.RPO
Sídlo
Agátová 18
Vznik
2018-03-22 · 8 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51489775RPO
DIČ
2120721471FS
IČ DPH
SK2120721471 · aktívneFS
NACE
5819 · Ost.vydavateľské čin.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bernolákovo
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-09-03 | Trnavský kraj, krajská organizácia cestovného ruchu | Zmluva o spolupráci | 3 000 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Bprom s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/51489775/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/51489775/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "51489775", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →