SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 PLASTED, spol. s r.o.

  • IČO18049095
  • DIČ2020412977
  • IČ DPHSK2020412977
  • NACE2224

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1991, so sídlom v Nové Zámky, SK. Pôsobí v odvetví 2224, 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
760k €
↘ -28.6% YoY
EBITDA · 2025
68k €
Čistý zisk · 2025
38k €
Aktíva spolu
832k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
2
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1991
· 35 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 449k 898k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 760k € 68k € 38k € 832k € RUZ závierka
2024 1.06 mil. € 165k € 116k € 853k € RUZ závierka
2023 945k € 142k € 91k € 884k € RUZ závierka
2022 1.24 mil. € 73k € 11k € 909k € RUZ závierka
2021 1.03 mil. € 183k € 126k € 927k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby760 tis. €1.06 M €945 tis. €1.24 M €1.03 M €877 tis. €
EBITDA68 tis. €165 tis. €142 tis. €73 tis. €183 tis. €102 tis. €
EBITDA marža9 %15.5 %15 %5.9 %17.7 %11.6 %
Čistý zisk38 tis. €116 tis. €91 tis. €11 tis. €126 tis. €62 tis. €
Aktíva spolu832 tis. €853 tis. €884 tis. €909 tis. €927 tis. €876 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Juraj Jelen
Od 2022-05-23
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Milan Báráň
Od 2022-05-23
IM
Konateľ
Ing. Milan Báráň
Od 2009-12-15

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Juraj Jelen Konateľ 1991-09-24
Ing. Miroslav Švajda Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-04-16 2009-12-15
Ing. Juraj Jelen Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-12-01 2022-05-22
Ing. Milan Báráň Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-12-01 2022-05-22
Ing. Stanislav Švajda Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-12-01 2009-04-15
Ing. Juraj Jelen Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-06-30 2006-11-30
Ing. Milan Báráň Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-06-30 2006-11-30
Ing. Stanislav Švajda Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-06-30 2006-11-30
Ing. Juraj Jelen Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-08-04 2004-06-29

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Milan Báráň
od 2018-04-27 · do 2026-01-30
Juraj Jelen
od 2018-04-27 · do 2026-01-30
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
PLASTED, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Dvorská cesta 3
Vznik
1991-09-24 · 35 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
18049095RPO
DIČ
2020412977FS
IČ DPH
SK2020412977 · aktívneFS
NACE
2224
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nové Zámky
Krajina
SK
IBAN
SK0731000000004400009002FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-10-30 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2014-07-08 Krajská prokuratúra v Nitre Zmluva o dielo 2 245 €
2025-10-30 Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky Darovacia zmluva 0 €
2025-02-17 Obchodná akadémia, Nám. hrdinov 7, Šurany Zmluva o poskytnutí praktického vyučovania formou odbornej praxe - Norbert Körmendi 0 €
2020-12-01 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky Dodatok k dohode o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" 0 €
2020-05-14 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PLASTED, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/18049095/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/18049095/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "18049095",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →