SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Enhanced due diligence

🇸🇰 PROFIPLAST spol. s r.o.

  • IČO31441068
  • DIČ2020419841
  • IČ DPHSK2020419841
  • NACE2224

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1993, so sídlom v Topoľčany, SK. Pôsobí v odvetví 2224.

Compliance Enhanced due diligence Rozšírená previerka
Kredit D · 45/100 Zvýšené riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
108k €
↘ -30.5% YoY
EBITDA · 2025
-73k €
Čistý zisk · 2025
-74k €
Aktíva spolu
116k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
D· 45/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 5 008 €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne 1 565 €
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
D
45 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 65k 130k 197k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 108k € -73k € -74k € 116k € RUZ závierka
2024 155k € -34k € -35k € 123k € RUZ závierka
2023 179k € -2 809 € -11k € 123k € RUZ závierka
2022 155k € -20k € -33k € 127k € RUZ závierka
2021 149k € -3 915 € -17k € 148k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby108 tis. €155 tis. €179 tis. €155 tis. €149 tis. €154 tis. €
EBITDA-73 tis. €-34 tis. €-3 tis. €-20 tis. €-4 tis. €13 tis. €
EBITDA marža-68 %-21.8 %-1.6 %-12.9 %-2.6 %8.4 %
Čistý zisk-74 tis. €-35 tis. €-11 tis. €-33 tis. €-17 tis. €-509 €
Aktíva spolu116 tis. €123 tis. €123 tis. €127 tis. €148 tis. €164 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

KA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Kristína Andelová
Od 2022-10-29
KA
Konateľ
Kristína Andelová
Od 2022-10-13
JD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Janka Dimitrovová
Od 2022-09-27

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Jozef Španko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-09-27
Peter Višňovský Konateľ 2022-10-29 2022-10-13
Peter Višňovský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-09-27 2022-10-28
Peter Višňovský Konateľ 2022-05-23 2022-10-28
Janka Dimitrovová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-10-21 2022-09-26
Jozef Španko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-10-21 2022-09-26
Peter Višňovský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-10-21 2022-09-26
Janka Dimitrovová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-10-12 2009-10-20
Peter Višňovský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1999-10-12 2009-10-20

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Peter Višňovský
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
PROFIPLAST spol. s r.o.RPO
Sídlo
Dopravná 7
Vznik
1993-08-12 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31441068RPO
DIČ
2020419841FS
IČ DPH
SK2020419841 · aktívneFS
NACE
2224
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Topoľčany
Krajina
SK
IBAN
SK3502000000000379548192FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PROFIPLAST spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31441068/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31441068/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31441068",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →