SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 UNIMED, spol. s r.o.

  • IČO17312752
  • DIČ2020291361
  • IČ DPHSK2020291361
  • NACE4646 · Veľkoobch.s farmac.tov.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1991, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobch.s farmac.tov..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 97/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
496k €
↗ +15.7% YoY
EBITDA · 2024
82k €
Čistý zisk · 2024
111k €
Aktíva spolu
6.86mil. €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A+· 97/100
Vznik
1991
· 35 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
97 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 180k 360k 546k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 496k € 82k € 111k € 6.86 mil. € RUZ závierka
2023 429k € 14k € 21k € 6.93 mil. € RUZ závierka
2022 448k € 9 517 € -106k € 6.93 mil. € RUZ závierka
2021 392k € 97k € -25k € 7.04 mil. € RUZ závierka
2020 373k € -84k € -198k € 7.05 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby496 tis. €429 tis. €448 tis. €392 tis. €373 tis. €254 tis. €
EBITDA82 tis. €14 tis. €10 tis. €97 tis. €-84 tis. €-344 tis. €
EBITDA marža16.6 %3.3 %2.1 %24.7 %-22.4 %-135.4 %
Čistý zisk111 tis. €21 tis. €-106 tis. €-25 tis. €-198 tis. €-535 tis. €
Aktíva spolu6.86 M €6.93 M €6.93 M €7.04 M €7.05 M €7.28 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

RE
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
RNDr. Elena Slučiaková
Od 2026-01-13
ĽS
Konateľ
Ľudovít Slučiak
Od 2002-09-16
RE
Konateľ
RNDr. Elena Slučiaková
Od 1991-06-25

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
RNDr. Elena Slučiaková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-24 2026-01-12
Ľudovít Slučiak Konateľ 2002-09-16 2026-01-12
Ľudovít Slučiak Konateľ 2002-09-16 2022-05-23
RNDr. Elena Slučiaková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-07-31 2022-05-23
RNDr. Elena Slučiaková Konateľ 1998-07-31 2002-10-15
RNDr. Elena Slučiaková Konateľ 1993-06-03 1998-07-30
RNDr. Elena Slučiaková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1992-05-05 1998-07-30
PhDr. Eva Sisková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1991-06-25 1992-05-04
RNDr. Elena Slučiaková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1991-06-25 1992-05-04

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Elena Slučiaková
od 2017-08-04
Elena Slučiaková
od 2017-01-31 · do 2017-08-04
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
UNIMED, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Oriešková 11
Vznik
1991-06-25 · 35 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
17312752RPO
DIČ
2020291361FS
IČ DPH
SK2020291361 · aktívneFS
NACE
4646 · Veľkoobch.s farmac.tov.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK3411110000001170697060FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
4 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2011-11-16 Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina Dohoda č. 15005/2011 27k €
2012-11-23 Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Bratislava Dohoda o vzájomnom započítaní pohľadávok 4 €
2013-07-26 Univerzitná nemocnica Bratislava Zmluva o dielo uzavretá podľa §536 a nasl. Obch. zák. 1 €
2017-10-23 Nemocnica Poprad, a.s. Rámcová kúpna zmluva č. 19/TO/2017 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
UNIMED, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/17312752/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/17312752/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "17312752",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 2d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 2d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 2d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 2d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 2d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →