SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Lekáreň POŠEŇ s.r.o.

  • IČO35924454
  • DIČ2021972436
  • IČ DPHSK2021972436
  • NACE4773 · Lekárne

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Lekárne, 5 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
678k €
↗ +4.9% YoY
EBITDA · 2025
5 953 €
Čistý zisk · 2025
-36k €
Aktíva spolu
1.15mil. €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
5
Σ 0 €
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 75
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 270k 539k 817k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 678k € 5 953 € -36k € 1.15 mil. € RUZ závierka
2024 646k € 6 840 € -40k € 1.16 mil. € RUZ závierka
2023 589k € 8 290 € -35k € 1.19 mil. € RUZ závierka
2022 659k € 202 € -48k € 1.2 mil. € RUZ závierka
2021 743k € -5 193 € -54k € 1.24 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby678 tis. €646 tis. €589 tis. €659 tis. €743 tis. €750 tis. €
EBITDA6 tis. €7 tis. €8 tis. €202 €-5 tis. €-1 €
EBITDA marža0.9 %1.1 %1.4 %0 %-0.7 %-0 %
Čistý zisk-36 tis. €-40 tis. €-35 tis. €-48 tis. €-54 tis. €-36 tis. €
Aktíva spolu1.15 M €1.16 M €1.19 M €1.20 M €1.24 M €1.27 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ĽS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ľudovít Slučiak
Od 2026-01-27
RE
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
RNDr. Elena Slučiaková
Od 2026-01-27
ĽS
Konateľ
Ľudovít Slučiak
Od 2005-03-08

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
RNDr. Elena Slučiaková Konateľ 2005-03-08
RNDr. Elena Slučiaková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2023-01-20 2026-01-26
Ľudovít Slučiak Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-24 2026-01-26
Ľudovít Slučiak Konateľ 2005-03-08 2026-01-26
Ľudovít Slučiak Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-03-08 2022-05-23
RNDr. Elena Slučiaková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-03-08 2023-01-19
RNDr. Elena Slučiaková Konateľ 2005-03-08 2026-01-26

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ľudovít Slučiak
od 2017-08-07
Elena Slučiaková
od 2017-08-07
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Lekáreň POŠEŇ s.r.o.RPO
Sídlo
Babuškova 2
Vznik
2005-03-08 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35924454RPO
DIČ
2021972436FS
IČ DPH
SK2021972436 · aktívneFS
NACE
4773 · Lekárne
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK3311110000001423200009FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS

Poloha

Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →

Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-11-28 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-11-28 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2024-11-29 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2023-12-27 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2023-02-17 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2021-12-14 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Lekáreň POŠEŇ s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35924454/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35924454/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35924454",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →