SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 VARIA spol. s r.o.

  • IČO00587842
  • DIČ2020369164
  • IČ DPHSK7120001614
  • NACE0111 · Pestov.obilnín

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1990, so sídlom v Mierovo, SK. Pôsobí v odvetví Pestov.obilnín, 7 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
673k €
↗ +11.6% YoY
EBITDA · 2025
-13k €
Čistý zisk · 2025
-23k €
Aktíva spolu
513k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
7
Σ 2 280 €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
1990
· 36 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 668 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 85
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 244k 489k 740k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 673k € -13k € -23k € 513k € RUZ závierka
2024 603k € 10k € -8 330 € 629k € RUZ závierka
2023 577k € -19k € -16k € 518k € RUZ závierka
2022 615k € 113k € 89k € 919k € RUZ závierka
2021 512k € 1 423 € -4 992 € 1 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby673 tis. €603 tis. €577 tis. €615 tis. €512 tis. €574 tis. €
EBITDA-13 tis. €10 tis. €-19 tis. €113 tis. €1 tis. €70 tis. €
EBITDA marža-1.9 %1.7 %-3.3 %18.3 %0.3 %12.2 %
Čistý zisk-23 tis. €-8 tis. €-16 tis. €89 tis. €-5 tis. €44 tis. €
Aktíva spolu513 tis. €629 tis. €518 tis. €919 tis. €1.00 M €1.09 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Konateľ
Ing. Juraj Slaninka
Od 2024-11-29
RV
Konateľ
Réka Világi
Od 2019-10-03
JM
Konateľ
JUDr. Mikuláš Trstenský, CSc.
Od 2023-10-06
Do 2024-12-31

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
JUDr. Mikuláš Trstenský, CSc. Konateľ 2023-10-06 2024-11-28
Tomáš Bartal Konateľ 2017-07-26 2019-10-02
Tomáš Bartal Konateľ 2017-07-26 2019-10-22
Vladimír Tvaroška Konateľ 2017-07-26 2023-10-23
Vladimír Tvaroška Konateľ 2017-07-26 2023-10-06
Ing. Ladislav Farkas Konateľ 2007-11-09 2007-10-11
Ing. Zoltán Nagy Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-11-09 2017-07-25
Ing. Zoltán Nagy Konateľ 2007-11-09 2007-10-11
Ing. Zoltán Nagy Konateľ 2007-10-12 2017-07-26

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 11 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
VARIA spol. s r.o.RPO
Sídlo
1
Vznik
1990-07-31 · 36 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
00587842RPO
DIČ
2020369164FS
IČ DPH
SK7120001614 · aktívneFS
NACE
0111 · Pestov.obilnín
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Mierovo
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
7 zmlúv 2 280 € celková hodnota 2025-09-16 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2016-10-05 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum Zmluva o poskytnutí služby č. 23/2016/OS 25k €
2014-08-05 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum Zmluva o poskytnutí služby č. 28/2014/OS 21k €
2017-11-22 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum Zmluva o poskytnutí služby č. 24/2017/OS 15k €
2015-08-17 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum Zmluva o poskytnutí služby č. 25/2015/OS 12k €
2018-09-11 Plemenárske služby Slovenskej republiky, š. p. Zmluva o poskytnutí služby č 1705/2018/VDJ 11k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
VARIA spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/00587842/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/00587842/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "00587842",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →