🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava - mestská časť Karlova Ves · SK
Rejuva s.r.o.
IČO55881190DIČ2122119879NACE4712EST.2023 · 3r.
Compliance · Štandardný profilKredit · B · 72/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaB · 72/100
B
72/100
Silná bonita · nízke riziko zlyhania.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
50k €
↗ +88.1% YoY
EBITDA · 2025
3 157 €
Čistý zisk · 2025
2 381 €
Aktíva spolu
14k €
Zamestnanci
0
Kredit
B· 72/100
Vznik
2023
· 3 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
B
72 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
24
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Rejuva s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 50k € | 3 157 € | 2 381 € | 14k € | RUZ závierka |
| 2024 | 27k € | 442 € | 434 € | 12k € | RUZ závierka |
| 2023 | 9 837 € | 337 € | 281 € | 10k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Tržby | 50 tis. € | 27 tis. € | 10 tis. € |
| EBITDA | 3 tis. € | 442 € | 337 € |
| EBITDA marža | 6.3 % | 1.7 % | 3.4 % |
| Čistý zisk | 2 tis. € | 434 € | 281 € |
| Aktíva spolu | 14 tis. € | 12 tis. € | 10 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MJ
Konateľ
MUDr. Jozef Hedera
MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Jozef Hedera
MS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Stanislava Hederová
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
Rejuva s.r.o.RPO
Sídlo
Ľudovíta Fullu 3012/8
Vznik
2023-11-23 · 3 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
55881190RPO
DIČ
2122119879FS
NACE
4712
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Karlova Ves
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/55881190/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/55881190/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "55881190", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.