JEDNODUCHÁ SPOLOČNOSŤ NA AKCIE
🇸🇰 NF Holding j. s. a.
- IČO55868479
- DIČ2122110540
- LEI097900CAKA0000160607
- NACE4712
Jednoduchá spoločnosť na akcie, registrovaná 2023, so sídlom v Lužianky, SK. Pôsobí v odvetví 4712.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
B · 72/100
Nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
EBITDA · 2025
-196 €
Čistý zisk · 2025
2 815 €
Aktíva spolu
10.83mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
B· 72/100
Vznik
2023
· 3 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
B
72 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
24
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -196 € | 2 815 € | 10.83 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | — | -3 095 € | -530 € | 10.82 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | — | -396 € | 5.64 mil. € | 10.83 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Tržby | — | — | — |
| EBITDA | -196 € | -3 tis. € | -396 € |
| EBITDA marža | — | — | — |
| Čistý zisk | 3 tis. € | -530 € | 5.64 M € |
| Aktíva spolu | 10.83 M € | 10.82 M € | 10.83 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Predseda predstavenstva
Ing. Jozef Nitray, CSc.
KN
Člen dozorného orgánu
Katarína Nitrayová
MN
Člen dozorného orgánu
Martin Nitray
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Michal Nitray | Člen dozorného orgánu | 2023-11-09 | — |
| Ing. Jozef Nitray, CSc. | Predseda predstavenstva | 2023-11-09 | 2024-02-05 |
| Katarína Nitrayová | Člen dozorného orgánu | 2023-11-09 | 2024-02-05 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 11 polí.
Obchodné meno
NF Holding j. s. a.RPO
Sídlo
Vinárska 26
Vznik
2023-11-09 · 3 rokov
Právna forma
Jednoduchá spoločnosť na akcieRPO
IČO
55868479RPO
DIČ
2122110540FS
LEI
097900CAKA0000160607GLEIF
NACE
4712
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Lužianky
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
NF Holding j. s. a. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/55868479/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/55868479/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "55868479", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →