AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 amperSYS a. s.

  • IČO55695973
  • DIČ2122055826
  • IČ DPHSK2122055826
  • NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.

Akciová spoločnosť, registrovaná 2023, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 91/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
301k €
↘ -73.2% YoY
EBITDA · 2025
-85k €
Čistý zisk · 2025
-123k €
Aktíva spolu
738k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A+· 91/100
Vznik
2023
· 3 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 34 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
91 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 24
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 408k 816k 1M 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 301k € -85k € -123k € 738k € RUZ závierka
2024 1.12 mil. € 724k € 549k € 1.14 mil. € RUZ závierka
2023 -1 147 € -1 162 € 27k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023
Tržby301 tis. €1.12 M €
EBITDA-85 tis. €724 tis. €-1 tis. €
EBITDA marža-28.2 %64.4 %
Čistý zisk-123 tis. €549 tis. €-1 tis. €
Aktíva spolu738 tis. €1.14 M €27 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

RH
Člen dozorného orgánu
Rostislav Hilšer
Od 2025-05-20
IZ
Člen dozorného orgánu
Ing. Zuzana Cabadajová
Od 2023-08-23
LB
Predseda predstavenstva
Lenka Bobáková
Od 2023-08-23

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Zdeněk Hilšer Člen dozorného orgánu 2023-08-23
Mgr. Branislav Móric Člen dozorného orgánu 2023-08-23 2025-06-19
Mgr. Branislav Móric Člen dozorného orgánu 2023-08-23 2025-05-20

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Lenka Bobáková
od 2024-07-16
Ivan Brhel
od 2024-07-16
Peter Brhel
od 2024-07-16
Jakub Ficel
od 2024-07-16 · do 2025-02-28
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
amperSYS a. s.RPO
Sídlo
Prievozská 14
Vznik
2023-08-23 · 3 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
55695973RPO
DIČ
2122055826FS
IČ DPH
SK2122055826 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
SK5111000000002940160281FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
amperSYS a. s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/55695973/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/55695973/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "55695973",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →