SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ITSupport s.r.o.

  • IČO55483011
  • DIČ2122001673
  • IČ DPHSK2122001673
  • NACE6210

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2023, so sídlom v Košice - mestská časť Sever, SK. Pôsobí v odvetví 6210, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 96/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 132k € Zisk -54k €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
132k €
↗ +17.3% YoY
EBITDA · 2025
-35k €
Čistý zisk · 2025
-54k €
Aktíva spolu
326k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A+· 96/100
Vznik
2023
· 3 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
96 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 24
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 56k 113k 171k 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 132k € -35k € -54k € 326k € RUZ závierka
2024 113k € 34k € 18k € 355k € RUZ závierka
2023 155k € 151k € 119k € 166k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023
Tržby132 tis. €113 tis. €155 tis. €
EBITDA-35 tis. €34 tis. €151 tis. €
EBITDA marža-26.1 %30.4 %97.3 %
Čistý zisk-54 tis. €18 tis. €119 tis. €
Aktíva spolu326 tis. €355 tis. €166 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

TH
Konateľ
Tomáš Honétzy
Od 2025-11-28
IJ
Konateľ
Ing. Ján Tall
Od 2023-05-30
TH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tomáš Honétzy
Od 2024-04-04
Do 2025-12-02

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Ján Tall Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2023-05-30 2026-03-10

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ITSupport s.r.o.RPO
Sídlo
Cesta pod Hradovou 808/1
Vznik
2023-05-30 · 3 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
55483011RPO
DIČ
2122001673FS
IČ DPH
SK2122001673 · aktívneFS
NACE
6210
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Sever
Krajina
SK
IBAN
SK3311110000001755215004FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-10-29 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-10-29 Slovenský pozemkový fond Nájomná zmluva č. 03002/2025-PNZ -P40924/25.00 - ITSupport s.r.o. 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ITSupport s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/55483011/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/55483011/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "55483011",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →