SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 sinWatt s.r.o.

  • IČO55062938
  • DIČ2121863964
  • IČ DPHSK2121863964
  • NACE2611 · Výr.elektron.komponentov

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2022, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví Výr.elektron.komponentov, 4 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 96/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 580k € Zisk 7 461 €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
580k €
↗ +27.7% YoY
EBITDA · 2025
7 657 €
Čistý zisk · 2025
7 461 €
Aktíva spolu
1.1mil. €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
4
Σ 0 €
Kredit
A+· 96/100
Vznik
2022
· 4 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 131 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
96 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 32
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 70
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 210k 421k 638k 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 580k € 7 657 € 7 461 € 1.1 mil. € RUZ závierka
2024 454k € 167k € 138k € 1.08 mil. € RUZ závierka
2023 215k € 97k € 78k € 904k € RUZ závierka
2022 -7 108 € -7 111 € 20k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka2025202420232022
Tržby580 tis. €454 tis. €215 tis. €
EBITDA8 tis. €167 tis. €97 tis. €-7 tis. €
EBITDA marža1.3 %36.7 %45.1 %
Čistý zisk7 tis. €138 tis. €78 tis. €-7 tis. €
Aktíva spolu1.10 M €1.08 M €904 tis. €20 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MT
Konateľ
Miroslav Toma
Od 2022-12-06
PS
Konateľ
Peter Snadík
Od 2022-12-06
PS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Snadík
Od 2022-12-06

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Tomáš Demčák
od 2023-08-21
Peter Snadík
od 2023-08-21
Miroslav Struž
od 2023-08-21
Miroslav Toma
od 2023-08-21
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
sinWatt s.r.o.RPO
Sídlo
Mlynské Nivy 5
Vznik
2022-12-06 · 4 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
55062938RPO
DIČ
2121863964FS
IČ DPH
SK2121863964 · aktívneFS
NACE
2611 · Výr.elektron.komponentov
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
SK5475000000004031258061FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
4 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-10-23 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-10-23 Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. Rámcová zmluva o poskytovaní podporných služieb a dodávke regulačnej elektriny na rok 2026 0 €
2025-10-14 Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. Dodatok č.1 k Rámcovej zmluve o poskytovaní podporných služieb a dodávke regulačnej elektriny 0 €
2024-10-11 Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. Rámcová zmluva o poskytovaní podporných služieb a dodávke regulačnej elektriny 0 €
2024-07-09 Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s. Rámcová zmluva o poskytovaní podporných služieb a dodávke regulačnej elektriny 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
sinWatt s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/55062938/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/55062938/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "55062938",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →