SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 MICER s.r.o.

  • IČO55040683
  • DIČ2121859168
  • IČ DPHSK2121859168
  • NACE5611

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2022, so sídlom v Vinodol, SK. Pôsobí v odvetví 5611, 3 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 86/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 152k € Zisk 2 415 €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
152k €
↗ +37.4% YoY
EBITDA · 2025
7 945 €
Čistý zisk · 2025
2 415 €
Aktíva spolu
27k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
3
Σ 2 721 €
Kredit
A· 86/100
Vznik
2022
· 4 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
86 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 32
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 65
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 55k 110k 167k 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 152k € 7 945 € 2 415 € 27k € RUZ závierka
2024 110k € 7 963 € 3 823 € 31k € RUZ závierka
2023 45k € 933 € 791 € 936 € RUZ závierka
2022 0 € 5 000 € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka2025202420232022
Tržby152 tis. €110 tis. €45 tis. €
EBITDA8 tis. €8 tis. €933 €
EBITDA marža5.2 %7.2 %2.1 %
Čistý zisk2 tis. €4 tis. €791 €0 €
Aktíva spolu27 tis. €31 tis. €936 €5 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Michal Čerešňa
Od 2024-03-08
Konateľ
Michal Čerešňa
Od 2022-12-03
AS
Konateľ
Anton Sebinko
Od 2022-12-03
Do 2024-03-07

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Anton Sebinko Konateľ 2022-12-03 2024-02-26
Anton Sebinko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-12-03 2024-03-07
Michal Čerešňa Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-12-03 2024-03-07

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MICER s.r.o.RPO
Sídlo
Úzka 48/10
Vznik
2022-12-03 · 4 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
55040683RPO
DIČ
2121859168FS
IČ DPH
SK2121859168 · aktívneFS
NACE
5611
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Vinodol
Krajina
SK
IBAN
SK1102000000004717956753FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 2 721 € celková hodnota 2025-08-13 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-05-06 Mesto Sereď Nájom trhového miesta 2 000 €
2023-02-02 agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik Zmluva o nájme (VONKAJŠIA PLOCHA) uzatvorená v zmysle zákona č. 40/1964 Zb. Občiansky zákonník v platnom znení 721 €
2025-08-13 Mestské kultúrne stredisko Zmluva o spolupráci č. 21/2025 - akceptačné miesto 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MICER s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/55040683/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/55040683/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "55040683",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →