AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 HOTLAND, a.s.

  • IČO54691478
  • DIČ2121793135
  • IČ DPHSK2121793135
  • NACE6831 · Realitné kancelárie

Akciová spoločnosť, registrovaná 2022, so sídlom v Poprad, SK. Pôsobí v odvetví Realitné kancelárie, 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 86/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
75k €
↗ +7446.9% YoY
EBITDA · 2024
33k €
Čistý zisk · 2024
-4 326 €
Aktíva spolu
746k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
2
Σ 0 €
Kredit
A· 86/100
Vznik
2022
· 4 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 62 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
86 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 32
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 216k 432k 654k 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 75k € 33k € -4 326 € 746k € RUZ závierka
2023 1 000 € -6 182 € -3 540 € 561k € RUZ závierka
2022 595k € 424k € 331k € 448k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022
Tržby75 tis. €1 tis. €595 tis. €
EBITDA33 tis. €-6 tis. €424 tis. €
EBITDA marža44 %-618.2 %71.3 %
Čistý zisk-4 tis. €-4 tis. €331 tis. €
Aktíva spolu746 tis. €561 tis. €448 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JV
Člen dozorného orgánu
Jana Vallušová
Od 2022-08-18
JM
Predseda predstavenstva
JUDr. Martin Bašista
Od 2022-08-18
MH
Člen dozorného orgánu
Martin Hoclár
Od 2022-08-18

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Dominik Bašista Člen dozorného orgánu 2022-08-18

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
HOTLAND, a.s.RPO
Sídlo
Štefánikova 8
Vznik
2022-08-18 · 4 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
54691478RPO
DIČ
2121793135FS
IČ DPH
SK2121793135 · aktívneFS
NACE
6831 · Realitné kancelárie
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Poprad
Krajina
SK
IBAN
SK8675000000004031089966FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 0 € celková hodnota 2026-01-29 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2026-01-29 Obec Veľký Slavkov Zmluva o uzavretí zmluvy o prevode vlastníckeho práva k nehnuteľnostiam /dielu/ 0 €
2024-08-05 Podtatranská vodárenská spoločnosť, a.s. Zmluva o budúcej zmluve o prevode vlastníctva 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
HOTLAND, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/54691478/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/54691478/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "54691478",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →