🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Svätý Jur · SK

OZZYLOGIK, s.r.o.

IČO54676428DIČ2121778329IČ DPHSK2121778329NACE2711 · Výroba elektr.motorovEST.2022 · 4r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 88/100NIS2 · Important50–99 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA · 88/100
A
88/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaREGULATED
Important entity
Príloha · mfg-electrical. Podlieha 24-h hláseniu incidentov + dvojročnému auditu.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
6.67mil. €
↘ -2.1% YoY
EBITDA · 2025
163k €
Čistý zisk · 2025
148k €
Aktíva spolu
6.41mil. €
Zamestnanci
50–99
Kredit
A· 88/100
Vznik
2022
· 4 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
88 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 32
Profitabilita 90
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
ImportantKlasifikácia subjektu
OZZYLOGIK, s.r.o. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · mfg-electrical. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 5M 7M 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 6.67 mil. € 163k € 148k € 6.41 mil. € RUZ závierka
2024 6.82 mil. € 188k € 110k € 3.43 mil. € RUZ závierka
2023 5.18 mil. € 530k € 400k € 2.05 mil. € RUZ závierka
2022 1.03 mil. € 113k € 77k € 1.36 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka2025202420232022
Tržby6.67 M €6.82 M €5.18 M €1.03 M €
EBITDA163 tis. €188 tis. €530 tis. €113 tis. €
EBITDA marža2.4 %2.8 %10.2 %10.9 %
Čistý zisk148 tis. €110 tis. €400 tis. €77 tis. €
Aktíva spolu6.41 M €3.43 M €2.05 M €1.36 M €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

II
Konateľ
Ing. Ivan Gondor
Od 2022-06-24
II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ivan Gondor
Od 2022-06-24
OZ
Konateľ
Oleksandr Zloba
Od 2022-06-24

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
OZZYLOGIK, s.r.o.RPO
Sídlo
Na pažiti 273/8
Vznik
2022-06-24 · 4 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
54676428RPO
DIČ
2121778329FS
IČ DPH
SK2121778329 · aktívneFS
NACE
2711 · Výroba elektr.motorov
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Svätý Jur
Krajina
SK
IBAN
LT503250000389162878FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/54676428/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/54676428/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "54676428",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.