SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 SkairS s. r. o.

  • IČO54460689
  • DIČ2121685764
  • IČ DPHSK2121685764
  • NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2022, so sídlom v Banská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví Ost.pomocné obchod.čin., 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit C · 58/100 Stredné riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 518k € Zisk 8 174 €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
518k €
↘ -5.8% YoY
EBITDA · 2024
61k €
Čistý zisk · 2024
8 174 €
Aktíva spolu
482k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
1
Σ 619 €
Kredit
C· 58/100
Vznik
2022
· 4 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 546 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
C
58 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 32
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 200k 400k 605k 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 518k € 61k € 8 174 € 482k € RUZ závierka
2023 550k € 55k € 13k € 620k € RUZ závierka
2022 456k € 1 210 € 724 € 146k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022
Tržby518 tis. €550 tis. €456 tis. €
EBITDA61 tis. €55 tis. €1 tis. €
EBITDA marža11.7 %10 %0.3 %
Čistý zisk8 tis. €13 tis. €724 €
Aktíva spolu482 tis. €620 tis. €146 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

DS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
David Skoras
Od 2026-02-06
DS
Konateľ
David Skoras
Od 2026-01-28
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Marek Demeter
Od 2022-04-22
Do 2026-02-05

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Marek Demeter Konateľ 2022-04-05 2026-02-05
Mgr. Marek Demeter Konateľ 2022-04-05 2026-01-28
Ondrej Ondrášik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-03-08 2022-04-21
Ondrej Ondrášik Konateľ 2022-03-08 2022-04-21
Ondrej Ondrášik Konateľ 2022-03-08 2022-04-05

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SkairS s. r. o.RPO
Sídlo
Kukučínova 22
Vznik
2022-03-08 · 4 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
54460689RPO
DIČ
2121685764FS
IČ DPH
SK2121685764 · aktívneFS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK3675000000004031019765FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 619 € celková hodnota 2023-10-04 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-10-04 Obec Kráľová nad Váhom Darovacia zmluva 619 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SkairS s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/54460689/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/54460689/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "54460689",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →