🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčianska Turná · SK

CRC Home Care s. r. o. v likvidácii v likvidácii

IČO54275318DIČ2121642842NACE5520 · Turistické ubytovanieEST.2022 · 4r.
Compliance · Zakázaná spoluprácaKredit · F · 7/1001 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Zakázaná spolupráca
Tvrdý stop-signál. Neonboardovať bez právneho schválenia.
Prečo? V likvidácii · 129 firiem zdieľa adresu
BonitaF · 7/100
F
7/100
Kritické riziko · iba na predplatbu.
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
2 000 €
↘ -92.8% YoY
EBITDA · 2025
-10k €
Čistý zisk · 2025
-13k €
Aktíva spolu
2 672 €
Zamestnanci
1
Kredit
F· 7/100
Vznik
2022
· 4 rokov
Tato firma je v likvidácii. Právny subjekt sa zatvára; nové záväzky obvykle nie sú vymáhateľné.
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zakázaná spolupráca

Detegované sankcie, zákaz účasti vo verejnom obstarávaní, konkurz alebo likvidácia. Spolupráca je zakázaná podľa sankčných predpisov a pravidiel AML.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Likvidácia
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 129 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
F
7 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 0
Doba pôsobenia 32
Profitabilita 30
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CRC Home Care s. r. o. v likvidácii nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Posledné výkazy pred zmenou statusu.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 598k 1M 2M 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 2 000 € -10k € -13k € 2 672 € RUZ závierka
2024 28k € 13k € 9 079 € 18k € RUZ závierka
2023 50k € -1 849 € -4 770 € 37k € RUZ závierka
2022 1.65 mil. € 571k € 448k € 584k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka2025202420232022
Tržby2 tis. €28 tis. €50 tis. €1.65 M €
EBITDA-10 tis. €13 tis. €-2 tis. €571 tis. €
EBITDA marža-510.1 %46.3 %-3.7 %34.7 %
Čistý zisk-13 tis. €9 tis. €-5 tis. €448 tis. €
Aktíva spolu3 tis. €18 tis. €37 tis. €584 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Likvidátor
Ing. Martina Melkovičová
Od 2026-01-28
JG
Konateľ
Jakub Grabowski
Od 2025-04-18
ŁG
Konateľ
Łukasz Grzegorz Bęczkowski
Od 2024-12-18

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Lucie Špatenková Konateľ 2022-01-22
Krzysztof Kalman Gertner Konateľ 2024-12-18 2025-04-18
Krzysztof Kalman Gertner Konateľ 2024-12-18 2025-06-04
Ing. Radek Špatenka, Ph.D. Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-01-22 2025-01-14
Lucie Špatenková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-01-22 2025-01-14

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
CRC Home Care s. r. o. v likvidáciiRPO
Sídlo
345
Vznik
2022-01-22 · 4 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
54275318RPO
DIČ
2121642842FS
NACE
5520 · Turistické ubytovanie
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Trenčianska Turná
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/54275318/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/54275318/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "54275318",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.