SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 NM protect s. r. o.
- IČO54272556
- DIČ2121626859
- IČ DPHSK2121626859
- NACE6220
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2021, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví 6220, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
351k €
Zisk 56k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
351k €
↗ +3.3% YoY
EBITDA · 2025
71k €
Čistý zisk · 2025
56k €
Aktíva spolu
153k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
1
Σ 1.37 mil. €
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2021
· 5 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
40
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 351k € | 71k € | 56k € | 153k € | RUZ závierka |
| 2024 | 339k € | 116k € | 91k € | 140k € | RUZ závierka |
| 2023 | 257k € | 32k € | 25k € | 37k € | RUZ závierka |
| 2022 | — | -31 € | -31 € | 4 969 € | RUZ závierka |
| 2021 | — | — | 0 € | 0 € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 351 tis. € | 339 tis. € | 257 tis. € | — | — |
| EBITDA | 71 tis. € | 116 tis. € | 32 tis. € | -31 € | — |
| EBITDA marža | 20.2 % | 34 % | 12.3 % | — | — |
| Čistý zisk | 56 tis. € | 91 tis. € | 25 tis. € | -31 € | 0 € |
| Aktíva spolu | 153 tis. € | 140 tis. € | 37 tis. € | 5 tis. € | 0 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
II
Konateľ
Ing. Ivana Fabini
Sieť prepojení
Štatutári (1)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Jaroslava Karasová
Peter Ranto
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
NM protect s. r. o.RPO
Sídlo
Senecká cesta 18
Vznik
2021-12-31 · 5 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
54272556RPO
DIČ
2121626859FS
IČ DPH
SK2121626859 · aktívneFS
NACE
6220
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
SK4911000000002942145034FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-03-26 | Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s. | Osobné ochranné a pracovné prostriedky | 1.37 mil. € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
NM protect s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/54272556/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/54272556/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "54272556", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →