SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Concept SCM s. r. o.

  • IČO54242541
  • DIČ2121618840
  • IČ DPHSK2121618840
  • NACE7020

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2021, so sídlom v Jablonové, SK. Pôsobí v odvetví 7020.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit B · 79/100 Nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
405k €
↗ +97.3% YoY
EBITDA · 2024
55k €
Čistý zisk · 2024
4 690 €
Aktíva spolu
199k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
B· 79/100
Vznik
2021
· 5 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 34 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
B
79 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 40
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 147k 294k 446k 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 405k € 55k € 4 690 € 199k € RUZ závierka
2023 206k € 53k € 18k € 218k € RUZ závierka
2022 86k € 11k € 4 295 € 64k € RUZ závierka
2021 2 304 € 2 304 € 1 950 € 7 294 € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka2024202320222021
Tržby405 tis. €206 tis. €86 tis. €2 tis. €
EBITDA55 tis. €53 tis. €11 tis. €2 tis. €
EBITDA marža13.5 %26 %13.1 %100 %
Čistý zisk5 tis. €18 tis. €4 tis. €2 tis. €
Aktíva spolu199 tis. €218 tis. €64 tis. €7 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

GL
Konateľ
Gabriela Lang
Od 2021-12-15
GL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Gabriela Lang
Od 2021-12-15
PL
Konateľ
Pavel Lang
Od 2021-12-15

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Pavel Lang Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-12-15

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Concept SCM s. r. o.RPO
Sídlo
685
Vznik
2021-12-15 · 5 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
54242541RPO
DIČ
2121618840FS
IČ DPH
SK2121618840 · aktívneFS
NACE
7020
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Jablonové
Krajina
SK
IBAN
SK1611000000002947120661FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Concept SCM s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/54242541/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/54242541/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "54242541",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →