SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 JOBA EXTERIÉR s. r. o.
- IČO53915020
- DIČ2121534668
- IČ DPHSK2121534668
- NACE8130 · Čin.súv.s krajin.úpravou
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2021, so sídlom v Veľký Lapáš, SK. Pôsobí v odvetví Čin.súv.s krajin.úpravou, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 83/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
92k €
Zisk -32k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
92k €
↘ -18.0% YoY
EBITDA · 2025
-8 267 €
Čistý zisk · 2025
-32k €
Aktíva spolu
73k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A· 83/100
Vznik
2021
· 5 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
83 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
40
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 92k € | -8 267 € | -32k € | 73k € | RUZ závierka |
| 2024 | 112k € | 13k € | 3 297 € | 99k € | RUZ závierka |
| 2023 | 134k € | 4 091 € | 849 € | 64k € | RUZ závierka |
| 2022 | 107k € | 671 € | 13 € | 26k € | RUZ závierka |
| 2021 | 45k € | 1 766 € | 1 501 € | 14k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 92 tis. € | 112 tis. € | 134 tis. € | 107 tis. € | 45 tis. € |
| EBITDA | -8 tis. € | 13 tis. € | 4 tis. € | 671 € | 2 tis. € |
| EBITDA marža | -9 % | 11.4 % | 3 % | 0.6 % | 3.9 % |
| Čistý zisk | -32 tis. € | 3 tis. € | 849 € | 13 € | 2 tis. € |
| Aktíva spolu | 73 tis. € | 99 tis. € | 64 tis. € | 26 tis. € | 14 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
VB
Konateľ
Vladimír Bača
VB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Vladimír Bača
JJ
Konateľ
Jozef Jurík
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Jozef Jurík | Konateľ | 2021-07-27 | 2023-08-22 |
| Jozef Jurík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-07-27 | 2023-08-31 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
JOBA EXTERIÉR s. r. o.RPO
Sídlo
Veľký Lapáš 1066
Vznik
2021-07-27 · 5 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
53915020RPO
DIČ
2121534668FS
IČ DPH
SK2121534668 · aktívneFS
NACE
8130 · Čin.súv.s krajin.úpravou
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Veľký Lapáš
Krajina
SK
IBAN
SK6309000000005181695413FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-11-14 | Obec Veľký Lapáš | Zmluva o sponzoringu | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
JOBA EXTERIÉR s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/53915020/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/53915020/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "53915020", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →