SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 PH Galanta s.r.o.

  • IČO53812999
  • DIČ2121513119
  • IČ DPHSK2121513119
  • NACE4312 · Zemné práce

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2021, so sídlom v Galanta, SK. Pôsobí v odvetví Zemné práce, 3 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 93/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
637k €
↘ -70.5% YoY
EBITDA · 2024
494k €
Čistý zisk · 2024
338k €
Aktíva spolu
5.85mil. €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
3
Σ 13k €
Kredit
A+· 93/100
Vznik
2021
· 5 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 40
Stopa v CRZ 65
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 785k 2M 2M 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 637k € 494k € 338k € 5.85 mil. € RUZ závierka
2023 2.16 mil. € 200k € 146k € 2.36 mil. € RUZ závierka
2022 222k € 144k € 3.27 mil. € RUZ závierka
2021 172k € 135k € 2.35 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka2024202320222021
Tržby637 tis. €2.16 M €
EBITDA494 tis. €200 tis. €222 tis. €172 tis. €
EBITDA marža77.5 %9.2 %
Čistý zisk338 tis. €146 tis. €144 tis. €135 tis. €
Aktíva spolu5.85 M €2.36 M €3.27 M €2.35 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

Konateľ
Marián Šinkovič
Od 2021-06-16
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marián Šinkovič
Od 2021-06-16
RT
Konateľ
Roman Tuška
Od 2021-06-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
PH Galanta s.r.o.RPO
Sídlo
Karola Duchoňa 2439/5b
Vznik
2021-06-16 · 5 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
53812999RPO
DIČ
2121513119FS
IČ DPH
SK2121513119 · aktívneFS
NACE
4312 · Zemné práce
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Galanta
Krajina
SK
IBAN
SK5702000000004470278259FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 13k € celková hodnota 2024-05-23 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-12-09 Mesto Galanta Kúpna zmluva 12k €
2022-06-07 Mesto Galanta Zmluva o budúcej zmluve o zriadení vecných bremien 500 €
2024-05-23 Mesto Galanta Darovacia zmluva 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PH Galanta s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/53812999/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/53812999/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "53812999",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →