🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Dobrá Niva · SK

Obecné služby Dobrá Niva, s.r.o.

IČO53791029IČ DPHSK2121494441NACE8130 · Čin.súv.s krajin.úpravouEST.2021 · 5r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 88/10010–19 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA · 88/100
A
88/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
379k €
↗ +12.3% YoY
EBITDA · 2025
41k €
Čistý zisk · 2025
16k €
Aktíva spolu
105k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
30
Σ 990k €
Kredit
A· 88/100
Vznik
2021
· 5 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A
88 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 40
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Obecné služby Dobrá Niva, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 138k 276k 418k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 379k € 41k € 16k € 105k € RUZ závierka
2024 338k € 25k € 2 439 € 144k € RUZ závierka
2023 235k € 17k € -1 777 € 139k € RUZ závierka
2022 380k € 8 987 € -395 € 155k € RUZ závierka
2021 91k € 6 745 € 6 553 € 29k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka20252024202320222021
Tržby379 tis. €338 tis. €235 tis. €380 tis. €91 tis. €
EBITDA41 tis. €25 tis. €17 tis. €9 tis. €7 tis. €
EBITDA marža10.7 %7.3 %7.3 %2.4 %7.4 %
Čistý zisk16 tis. €2 tis. €-2 tis. €-395 €7 tis. €
Aktíva spolu105 tis. €144 tis. €139 tis. €155 tis. €29 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
30 zmlúv 990k € celková hodnota 2026-02-19 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-03-07 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen Dohoda §19b, Vyrovnávací príspevok - veľká schéma - NP 104k €
2024-03-05 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen Dohoda §19b Vyrovnávací príspevok - ŠR 101k €
2022-01-21 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen Dohoda §53g - Kompenzačné príspevky integračnému podniku ŠR 82k €
2024-11-29 Obec Dobrá Niva Dodatok č. 1 k Zmluve o dielo 78k €
2022-01-21 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen Zmluva o poskytnutí finančného príspevku Investičná pomoc pre sociálne podniky – nenávratná zložka - Opatrenie č.4 76k €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

BB
Člen dozorného orgánu
Bc. Branislav Krajč
Od 2022-11-09
RH
Člen dozorného orgánu
Róbert Hiriak
Od 2022-11-09
Člen dozorného orgánu
Emil Šimko
Od 2021-05-19

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Gabriela Slabejová, PhD. Člen dozorného orgánu 2021-05-19
Mgr. Art. Rastislav Kyslý Člen dozorného orgánu 2021-05-19
Mgr. Jakub Ponický Konateľ 2021-05-19
Mgr. Ján Slosiarik Člen dozorného orgánu 2021-05-19
Mgr. Zuzana Smutná Člen dozorného orgánu 2021-05-19
Ing. Marta Sýkorová Člen dozorného orgánu 2021-05-19 2022-11-09
Ing. Marta Sýkorová Člen dozorného orgánu 2021-05-19 2023-03-15
Ján Ukrop Člen dozorného orgánu 2021-05-19 2023-03-15
Ján Ukrop Člen dozorného orgánu 2021-05-19 2022-11-09

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Jakub PonickýPEP
od 2021-06-08
Jakub Ponický
od 2021-05-24 · do 2021-06-08
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 12 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Obecné služby Dobrá Niva, s.r.o.RPO
Sídlo
Námestie SNP 47/9
Vznik
2021-05-19 · 5 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
53791029RPO
IČ DPH
SK2121494441 · aktívneFS
NACE
8130 · Čin.súv.s krajin.úpravou
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Dobrá Niva
Krajina
SK
IBAN
SK4402000000004454979653FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/53791029/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/53791029/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "53791029",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.