SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 NOMAX-T s. r. o.
- IČO53786238
- DIČ2121492428
- IČ DPHSK2121492428
- NACE4100
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2021, so sídlom v Veľký Krtíš, SK. Pôsobí v odvetví 4100.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
B · 79/100
Nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
708k €
↘ -20.9% YoY
EBITDA · 2024
23k €
Čistý zisk · 2024
764 €
Aktíva spolu
600k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
B· 79/100
Vznik
2021
· 5 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
B
79 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
40
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 708k € | 23k € | 764 € | 600k € | RUZ závierka |
| 2023 | 895k € | -2 433 € | -9 630 € | 474k € | RUZ závierka |
| 2022 | 683k € | 45k € | 33k € | 389k € | RUZ závierka |
| 2021 | 54k € | 12k € | 9 193 € | 33k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 708 tis. € | 895 tis. € | 683 tis. € | 54 tis. € |
| EBITDA | 23 tis. € | -2 tis. € | 45 tis. € | 12 tis. € |
| EBITDA marža | 3.2 % | -0.3 % | 6.6 % | 21.4 % |
| Čistý zisk | 764 € | -10 tis. € | 33 tis. € | 9 tis. € |
| Aktíva spolu | 600 tis. € | 474 tis. € | 389 tis. € | 33 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
NN
Konateľ
Norbert Naď
NN
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Norbert Naď
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
NOMAX-T s. r. o.RPO
Sídlo
A.H. Škultétyho 367/26
Vznik
2021-05-18 · 5 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
53786238RPO
DIČ
2121492428FS
IČ DPH
SK2121492428 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Veľký Krtíš
Krajina
SK
IBAN
SK6009000000005180243765FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
NOMAX-T s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/53786238/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/53786238/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "53786238", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →