SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zakázaná spolupráca

🇸🇰 Lukašek Trans s. r. o. v konkurze v konkurze

  • IČO53784596
  • DIČ2121490558
  • IČ DPHSK2121490558
  • NACE0111 · Pestov.obilnín

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2021, so sídlom v Mestisko, SK. Pôsobí v odvetví Pestov.obilnín.

Compliance Zakázaná spolupráca Tvrdý stop-signál
Kredit F · 0/100 Kritické riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 Bez účtovných závierok
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
EBITDA · 2025
-2 226 €
Čistý zisk · 2025
-4 526 €
Aktíva spolu
24k €
Zamestnanci
0
Kredit
F· 0/100
Vznik
2021
· 5 rokov
Tato firma je v konkurze. Nové obchodné vzťahy sú výrazne obmedzené; pred uzatvorením zmluvy konzultuj s insolvenčným správcom.
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zakázaná spolupráca

Detegované sankcie, zákaz účasti vo verejnom obstarávaní, konkurz alebo likvidácia. Spolupráca je zakázaná podľa sankčných predpisov a pravidiel AML.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Konkurz
Daňový dlh (FS) 25k €
Dlh zdravotnej poisťovne 2 312 €
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 466 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
F
0 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 0
Doba pôsobenia 40
Profitabilita 30
Financie / 03

Posledné výkazy pred zmenou statusu.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 78k 156k 236k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 -2 226 € -4 526 € 24k € RUZ závierka
2024 207k € 330k € -213k € 53k € RUZ závierka
2023 215k € -1 033 € -74k € 461k € RUZ závierka
2022 51k € 12k € 2 019 € 89k € RUZ závierka
2021 2 801 € -1 284 € -1 284 € 3 716 € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka20252024202320222021
Tržby207 tis. €215 tis. €51 tis. €3 tis. €
EBITDA-2 tis. €330 tis. €-1 tis. €12 tis. €-1 tis. €
EBITDA marža159.5 %-0.5 %24.5 %-45.8 %
Čistý zisk-5 tis. €-213 tis. €-74 tis. €2 tis. €-1 tis. €
Aktíva spolu24 tis. €53 tis. €461 tis. €89 tis. €4 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

TB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tomáš Bzik
Od 2024-04-10
TB
Konateľ
Tomáš Bzik
Od 2024-03-22
LC
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Lukáš Chovanec
Od 2022-02-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Lukáš Chovanec Konateľ 2021-05-13
Lukáš CHOVANEC Konateľ 2021-05-13 2024-04-09
Lukáš CHOVANEC Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-05-13 2022-01-31

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Lukašek Trans s. r. o. v konkurzeRPO
Sídlo
36
Vznik
2021-05-13 · 5 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
53784596RPO
DIČ
2121490558FS
IČ DPH
SK2121490558 · aktívneFS
NACE
0111 · Pestov.obilnín
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Mestisko
Krajina
SK
IBAN
SK0209000000005179660772FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Lukašek Trans s. r. o. v konkurze nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
2025-02-27
Okresný súd Prešov v právnej veci navrhovateľa - dlžníka: Lukašek Trans s. r. o., so sídlom 090 41 Mestisko 36, IČO: 53 784 596, právne zastúpeného: JUDr. Ing. Adrián Cupák, advokát so sídlom kancelárie Dr. Goldbergera 249/1, 089 01 Svidník, o návrhu na vyhlásenie malého konkurzu na majetok dlžníka, takto
bankruptcy
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/53784596/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/53784596/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "53784596",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →