SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 SANTANA GROUP s.r.o.

  • IČO53717449
  • DIČ2121472859
  • IČ DPHSK2121472859
  • NACE4335

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2021, so sídlom v Košice - mestská časť Juh, SK. Pôsobí v odvetví 4335.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit B · 79/100 Nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 432k € Zisk 110k €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
432k €
↘ -40.1% YoY
EBITDA · 2025
13k €
Čistý zisk · 2025
110k €
Aktíva spolu
409k €
Zamestnanci
0
Kredit
B· 79/100
Vznik
2021
· 5 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 637 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
B
79 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 40
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 262k 524k 793k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 432k € 13k € 110k € 409k € RUZ závierka
2024 721k € 30k € 24k € 545k € RUZ závierka
2023 80k € 2 282 € 1 793 € 85k € RUZ závierka
2022 1 238 € 208 € 130 € 5 658 € RUZ závierka
2021 -90 € -90 € 5 240 € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka20252024202320222021
Tržby432 tis. €721 tis. €80 tis. €1 tis. €
EBITDA13 tis. €30 tis. €2 tis. €208 €-90 €
EBITDA marža2.9 %4.2 %2.9 %16.8 %
Čistý zisk110 tis. €24 tis. €2 tis. €130 €-90 €
Aktíva spolu409 tis. €545 tis. €85 tis. €6 tis. €5 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

Spoločník v.o.s. / s.r.o.
PaedDr. Štefan Široký, DBA
Od 2025-12-20
Konateľ
PaedDr. Štefan Široký, DBA
Od 2021-04-21
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Štefan Široký
Od 2021-04-21
Do 2025-12-19

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Štefan Široký, MBA, DBA Konateľ 2021-04-21 2022-12-22
PaedDr. Štefan Široký, MBA, DBA Konateľ 2021-04-21 2025-12-19
Patrik Obšitoš Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-04-21 2022-12-22
Patrik Obšitoš Konateľ 2021-04-21 2022-12-22
Patrik Obšitoš Konateľ 2021-04-21 2022-12-06

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SANTANA GROUP s.r.o.RPO
Sídlo
Werferova 6
Vznik
2021-04-21 · 5 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
53717449RPO
DIČ
2121472859FS
IČ DPH
SK2121472859 · aktívneFS
NACE
4335
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Juh
Krajina
SK
IBAN
SK6275000000004028990542FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SANTANA GROUP s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/53717449/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/53717449/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "53717449",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →