🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Košice - mestská časť Juh · SK

Rezidencia Rastislavova s.r.o.

IČO53618050DIČ2121456788IČ DPHSK2121456788NACE4100EST.2021 · 5r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 89/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA · 89/100
A
89/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
5 680 €
↘ -44.3% YoY
EBITDA · 2025
-6 577 €
Čistý zisk · 2025
-17k €
Aktíva spolu
1.26mil. €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
2
Σ 44 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2021
· 5 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 40
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 60
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Rezidencia Rastislavova s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 4k 7k 11k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 5 680 € -6 577 € -17k € 1.26 mil. € RUZ závierka
2024 10k € -8 134 € -19k € 1.21 mil. € RUZ závierka
2023 -2 727 € -13k € 1.22 mil. € RUZ závierka
2022 3 542 € -2 314 € -8 252 € 1.23 mil. € RUZ závierka
2021 -5 € -5 € 134k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka20252024202320222021
Tržby6 tis. €10 tis. €4 tis. €
EBITDA-7 tis. €-8 tis. €-3 tis. €-2 tis. €-5 €
EBITDA marža-115.8 %-79.7 %-65.3 %
Čistý zisk-17 tis. €-19 tis. €-13 tis. €-8 tis. €-5 €
Aktíva spolu1.26 M €1.21 M €1.22 M €1.23 M €134 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 44 € celková hodnota 2025-08-04 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-07-26 Mesto Košice Zmluva o budúcej zmluve o vecnom bremene "Rezidencia Rastislavova - Skladná" parc. C KN č. 2505/8, E KN parc. č. 4307, k.ú. Južné Mesto 30 €
2025-08-04 Mesto Košice Zmluva o budúcej zmluve o vecnom bremene - „Horúcovodná prípojka“ v súvislosti so stavbou“ Rezidencia Rastislavova – Skladná“ 14 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Rastislav Eliaš
Od 2025-02-28
IR
Konateľ
Ing. Rastislav Eliaš
Od 2025-02-27
JZ
Konateľ
JUDr. Zuzana Koláriková
Od 2023-10-09
Do 2025-02-27

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
JUDr. Zuzana Koláriková Konateľ 2023-10-09 2025-02-27
Daniel Kolárik Konateľ 2021-03-19 2023-10-18
Daniel Kolárik Konateľ 2021-03-19 2023-10-09
Daniel Kolárik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-03-19 2024-09-19
Mgr. Erik Sokol Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-03-19 2024-09-19
Mgr. Erik Sokol Konateľ 2021-03-19 2025-02-27
Mgr. Erik Sokol Konateľ 2021-03-19 2025-02-27

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Rezidencia Rastislavova s.r.o.RPO
Sídlo
Južná trieda 3144/82/B
Vznik
2021-03-19 · 5 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
53618050RPO
DIČ
2121456788FS
IČ DPH
SK2121456788 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Juh
Krajina
SK
IBAN
SK5911000000002948100945FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/53618050/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/53618050/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "53618050",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.