SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Chata pod Chlebom, s.r.o.
- IČO53611730
- DIČ2121427517
- IČ DPHSK2121427517
- NACE5611
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2021, so sídlom v Martin, SK. Pôsobí v odvetví 5611, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 96/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
849k €
↘ -0.0% YoY
EBITDA · 2025
280k €
Čistý zisk · 2025
160k €
Aktíva spolu
464k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
1
Σ 50 €
Kredit
A+· 96/100
Vznik
2021
· 5 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
29 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
96 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
40
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 849k € | 280k € | 160k € | 464k € | RUZ závierka |
| 2024 | 849k € | 185k € | 100k € | 408k € | RUZ závierka |
| 2023 | 740k € | 159k € | 95k € | 313k € | RUZ závierka |
| 2022 | 431k € | 105k € | 79k € | 121k € | RUZ závierka |
| 2021 | 59k € | -19k € | -19k € | 35k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 849 tis. € | 849 tis. € | 740 tis. € | 431 tis. € | 59 tis. € |
| EBITDA | 280 tis. € | 185 tis. € | 159 tis. € | 105 tis. € | -19 tis. € |
| EBITDA marža | 32.9 % | 21.8 % | 21.5 % | 24.3 % | -32.6 % |
| Čistý zisk | 160 tis. € | 100 tis. € | 95 tis. € | 79 tis. € | -19 tis. € |
| Aktíva spolu | 464 tis. € | 408 tis. € | 313 tis. € | 121 tis. € | 35 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MM
Konateľ
Mgr. Martina Hrnčiarová
MA
Konateľ
Mgr. art. Andrej Hrnčiar
MA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. art. Andrej Hrnčiar
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Chata pod Chlebom, s.r.o.RPO
Sídlo
Záborského 2
Vznik
2021-03-02 · 5 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
53611730RPO
DIČ
2121427517FS
IČ DPH
SK2121427517 · aktívneFS
NACE
5611
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Martin
Krajina
SK
IBAN
SK0609000000005197936664FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-12-27 | Mesto Turany, Osloboditeľov č. 83/91, 038 53 Turany | Nájomná zmluva | 50 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Chata pod Chlebom, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/53611730/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/53611730/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "53611730", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →