SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Kondor- SP, s. r. o., r.s.p.
- IČO53568982
- DIČ2121425845
- IČ DPHSK2121425845
- NACE7499
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2021, so sídlom v Svidník, SK. Pôsobí v odvetví 7499, 64 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
7.08 mil. €
Zisk 646k €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
7.08mil. €
↗ +239.7% YoY
EBITDA · 2025
743k €
Čistý zisk · 2025
646k €
Aktíva spolu
2.41mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
64
Σ 37.36 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2021
· 5 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
40
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7.08 mil. € | 743k € | 646k € | 2.41 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 2.08 mil. € | 341k € | 281k € | 1 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.37 mil. € | 439k € | 421k € | 691k € | RUZ závierka |
| 2022 | 25k € | -16k € | -16k € | 44k € | RUZ závierka |
| 2021 | 118k € | -699 € | -1 266 € | 175k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 7.08 M € | 2.08 M € | 1.37 M € | 25 tis. € | 118 tis. € |
| EBITDA | 743 tis. € | 341 tis. € | 439 tis. € | -16 tis. € | -699 € |
| EBITDA marža | 10.5 % | 16.4 % | 32 % | -66.1 % | -0.6 % |
| Čistý zisk | 646 tis. € | 281 tis. € | 421 tis. € | -16 tis. € | -1 tis. € |
| Aktíva spolu | 2.41 M € | 1.00 M € | 691 tis. € | 44 tis. € | 175 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marek Antoš
IP
Konateľ
Ing. Peter Ščerba
MA
Konateľ
Marek Antoš
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Peter Ščerba | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-02-26 | — |
| Mgr. Milan Ščerba | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-02-26 | — |
| Mgr. Milan Ščerba | Konateľ | 2021-02-26 | 2022-11-25 |
| Mgr. Milan Ščerba | Konateľ | 2021-02-26 | 2022-12-05 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Marek Antoš
Milan ŠčerbaPEP
Peter Ščerba
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Kondor- SP, s. r. o., r.s.p.RPO
Sídlo
Centrálna 812/13
Vznik
2021-02-26 · 5 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
53568982RPO
DIČ
2121425845FS
IČ DPH
SK2121425845 · aktívneFS
NACE
7499
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Svidník
Krajina
SK
IBAN
SK7309000000005178170544FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-11-11 | Centrum sociálnych služieb Dúbrava | Zmluva o dielo | 5.34 mil. € |
| 2024-03-12 | Mesto Svidník | Zmluva o dielo | 3.05 mil. € |
| 2025-08-15 | Mesto Svidník | Dodatok č. 2 k Zmluve o dielo zo dňa 12.3.2024 | 3.04 mil. € |
| 2025-02-05 | Mesto Svidník | Dodatok č.1 k Zmluve o dielo zo dňa 12.03.2024 | 3.04 mil. € |
| 2025-05-30 | Mesto Stropkov | Zmluva o dielo | 2.92 mil. € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Kondor- SP, s. r. o., r.s.p. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/53568982/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/53568982/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "53568982", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →