🇸🇰 Akciová spoločnosť · Bratislava - mestská časť Karlova Ves · SK
FORESPO REALITY 19 a. s.
IČO53568613DIČ2121427385NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.EST.2021 · 5r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 94/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 80 firiem zdieľa adresu
BonitaA+ · 94/100
A+
94/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
382k €
↗ +3.7% YoY
EBITDA · 2025
353k €
Čistý zisk · 2025
240k €
Aktíva spolu
2.83mil. €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
2
Σ 0 €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
2021
· 5 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
80 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
94 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
40
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
60
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FORESPO REALITY 19 a. s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 382k € | 353k € | 240k € | 2.83 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 369k € | 351k € | 157k € | 2.77 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 300k € | 271k € | -737k € | 3.37 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 163k € | 153k € | -24k € | 3.37 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | — | -11k € | -11k € | 19k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 382 tis. € | 369 tis. € | 300 tis. € | 163 tis. € | — |
| EBITDA | 353 tis. € | 351 tis. € | 271 tis. € | 153 tis. € | -11 tis. € |
| EBITDA marža | 92.3 % | 95.3 % | 90.4 % | 93.8 % | — |
| Čistý zisk | 240 tis. € | 157 tis. € | -737 tis. € | -24 tis. € | -11 tis. € |
| Aktíva spolu | 2.83 M € | 2.77 M € | 3.37 M € | 3.37 M € | 19 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-01-31 | Služby pre seniorov, n.o. | DODATOK C. 2 k Zmluve o najme zo dna 15.6.2022 | 0 € |
| 2022-06-15 | Služby pre seniorov, n.o. | ZMLUVA O NÁJME | 0 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MI
Člen dozorného orgánu
Mgr. Ivana Kubisová
BR
Člen dozorného orgánu
Bc. Radko Kašiar
IM
Člen predstavenstva
Ing. Marian Duraj
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Gabriel Balog | Predseda predstavenstva | 2021-10-15 | — |
| Ing. Juraj Bielik | Člen dozorného orgánu | 2021-01-28 | — |
| Ing. Matej Godál | Člen dozorného orgánu | 2023-09-12 | 2024-07-23 |
| Ing. Matej Godál | Člen dozorného orgánu | 2023-09-12 | 2024-05-08 |
| Ing. Beáta Slotová | Člen dozorného orgánu | 2022-06-09 | 2023-09-11 |
| Ing. Beáta Slotová | Člen dozorného orgánu | 2022-06-09 | 2023-10-04 |
| Ing. Gabriel Balog | Predseda predstavenstva | 2021-10-15 | 2024-07-23 |
| Mgr. Ivana Kubisová | Člen dozorného orgánu | 2021-10-15 | 2023-10-04 |
| Mgr. Ivana Kubisová | Člen dozorného orgánu | 2021-10-15 | 2023-09-11 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
FORESPO REALITY 19 a. s.RPO
Sídlo
Karloveská 34
Vznik
2021-01-28 · 5 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
53568613RPO
DIČ
2121427385FS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Karlova Ves
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/53568613/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/53568613/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "53568613", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.