SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 PORTAS GROUP spol. s r.o.

  • IČO53567951
  • DIČ2121412524
  • IČ DPHSK2121412524
  • NACE4781 · Maloob.v stánk.s potrav.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2021, so sídlom v Zvolen, SK. Pôsobí v odvetví Maloob.v stánk.s potrav., 32 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 22.07 mil. € Zisk 89k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
22.07mil. €
↗ +13.5% YoY
EBITDA · 2024
885k €
Čistý zisk · 2024
89k €
Aktíva spolu
10.04mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
32
Σ 2.5 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2021
· 5 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 40
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 8M 16M 24M 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 22.07 mil. € 885k € 89k € 10.04 mil. € RUZ závierka
2023 19.45 mil. € 763k € 146k € 10.61 mil. € RUZ závierka
2022 15.04 mil. € 566k € 326k € 6.62 mil. € RUZ závierka
2021 4.99 mil. € 123k € 76k € 3.4 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka2024202320222021
Tržby22.07 M €19.45 M €15.04 M €4.99 M €
EBITDA885 tis. €763 tis. €566 tis. €123 tis. €
EBITDA marža4 %3.9 %3.8 %2.5 %
Čistý zisk89 tis. €146 tis. €326 tis. €76 tis. €
Aktíva spolu10.04 M €10.61 M €6.62 M €3.40 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

Konateľ
Eleonóra Čiliaková
Od 2021-02-09
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Eleonóra Čiliaková
Od 2021-02-09
IV
Konateľ
Ing. Vladimír Burianek
Od 2021-02-09

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Vladimír Burianek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-02-09

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Vladimír Burianek
od 2022-05-04
Eleonóra Čiliaková
od 2022-05-04
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
PORTAS GROUP spol. s r.o.RPO
Sídlo
Rákoš 8818/20/A
Vznik
2021-02-09 · 5 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
53567951RPO
DIČ
2121412524FS
IČ DPH
SK2121412524 · aktívneFS
NACE
4781 · Maloob.v stánk.s potrav.
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Zvolen
Krajina
SK
IBAN
SK4302000000004417214758FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS

Poloha

Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →

Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
32 zmlúv 2.5 mil. € celková hodnota 2025-12-18 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-11-28 Štátna ochrana prírody Slovenskej republiky Kúpna zmluva 820k €
2022-10-10 Štátna ochrana prírody Slovenskej republiky Kúpna zmluva 621k €
2025-12-18 Správa Národného parku Nízke Tatry so sídlom v Banskej Bystrici Kúpna zmluva 110k €
2022-02-22 Letisko Poprad - Tatry, a.s. Kúpna zmluva 101k €
2023-08-07 Správa Národného parku Nízke Tatry so sídlom v Banskej Bystrici Kúpna zmluva č. 042/2023 55k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PORTAS GROUP spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/53567951/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/53567951/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "53567951",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →