SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 CITY RESIDENCE Inv. s.r.o.
- IČO53567111
- DIČ2121415593
- IČ DPHSK2121415593
- NACE8210
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2021, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví 8210.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
C · 67/100
Stredné riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
2 967 €
Zisk -8 462 €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
2 967 €
EBITDA · 2024
-1 865 €
Čistý zisk · 2024
-8 462 €
Aktíva spolu
109k €
Zamestnanci
1
Kredit
C· 67/100
Vznik
2021
· 5 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
80 €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
113 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
C
67 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
40
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2 967 € | -1 865 € | -8 462 € | 109k € | RUZ závierka |
| 2023 | 0 € | -2 614 € | -12k € | 25k € | RUZ závierka |
| 2022 | 780 € | -24k € | -29k € | 37k € | RUZ závierka |
| 2021 | 213 € | -177 € | -177 € | 4 823 € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3 tis. € | 0 € | 780 € | 213 € |
| EBITDA | -2 tis. € | -3 tis. € | -24 tis. € | -177 € |
| EBITDA marža | -62.9 % | — | -3014.7 % | -83.1 % |
| Čistý zisk | -8 tis. € | -12 tis. € | -29 tis. € | -177 € |
| Aktíva spolu | 109 tis. € | 25 tis. € | 37 tis. € | 5 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
BJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Bc. Jozef Novosad
NG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Nikoleta Gonová
BJ
Konateľ
Bc. Jozef Novosad
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Nikoleta Gonová | Konateľ | 2021-03-30 | — |
| Erik Pastor | Konateľ | 2021-02-13 | 2021-03-30 |
| Erik Pastor | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-02-13 | 2021-04-27 |
| Erik Pastor | Konateľ | 2021-02-13 | 2021-04-27 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
CITY RESIDENCE Inv. s.r.o.RPO
Sídlo
Laurinská 3
Vznik
2021-02-13 · 5 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
53567111RPO
DIČ
2121415593FS
IČ DPH
SK2121415593 · aktívneFS
NACE
8210
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK7802000000004448444054FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CITY RESIDENCE Inv. s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/53567111/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/53567111/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "53567111", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →