SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 MK KOLO s. r. o.

  • IČO53522052
  • DIČ2121416814
  • IČ DPHSK2121416814
  • NACE5520 · Turistické ubytovanie

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2021, so sídlom v Žihárec, SK. Pôsobí v odvetví Turistické ubytovanie, 8 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 83/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
352k €
↗ +24.0% YoY
EBITDA · 2025
193k €
Čistý zisk · 2025
46k €
Aktíva spolu
876k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
8
Σ 0 €
Kredit
A· 83/100
Vznik
2021
· 5 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne 3 932 €
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 39 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A
83 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 40
Stopa v CRZ 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 128k 256k 387k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 352k € 193k € 46k € 876k € RUZ závierka
2024 284k € 141k € 61k € 847k € RUZ závierka
2023 204k € 113k € 65k € 485k € RUZ závierka
2022 229k € 147k € 116k € 286k € RUZ závierka
2021 0 € 0 € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka20252024202320222021
Tržby352 tis. €284 tis. €204 tis. €229 tis. €
EBITDA193 tis. €141 tis. €113 tis. €147 tis. €
EBITDA marža54.8 %49.8 %55.5 %63.9 %
Čistý zisk46 tis. €61 tis. €65 tis. €116 tis. €0 €
Aktíva spolu876 tis. €847 tis. €485 tis. €286 tis. €0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MK
Konateľ
Marek Kolozsi
Od 2021-01-20
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marek Kolozsi
Od 2021-01-20

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Marek Kolozsi
od 2022-09-14
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MK KOLO s. r. o.RPO
Sídlo
722
Vznik
2021-01-20 · 5 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
53522052RPO
DIČ
2121416814FS
IČ DPH
SK2121416814 · aktívneFS
NACE
5520 · Turistické ubytovanie
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Žihárec
Krajina
SK
IBAN
SK3211000000002949177258FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
8 zmlúv 0 € celková hodnota 2024-07-10 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-07-10 Ministerstvo dopravy SR Zmluva o poskytnutí príspevku za ubytovanie odídenca 0 €
2024-02-26 Ministerstvo dopravy SR Zmluva o poskytnutí príspevku za ubytovanie odídenca 0 €
2023-07-25 Ministerstvo dopravy SR Zmluva o poskytnutí príspevku za ubytovanie odídenca 0 €
2023-05-03 Ministerstvo dopravy SR Zmluva o poskytnutí príspevku za ubytovanie odídenca 0 €
2023-02-07 Ministerstvo dopravy SR Zmluva o poskytnutí príspevku za ubytovanie odídenca 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MK KOLO s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/53522052/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/53522052/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "53522052",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →