🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Šamorín · SK
Custom D s.r.o.
IČO53437080DIČ2121377258IČ DPHSK2121377258NACE5590 · Ubytov.vo VŠ internátochEST.2020 · 6r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 98/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 98/100
A+
98/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
496k €
↘ -81.1% YoY
EBITDA · 2025
316k €
Čistý zisk · 2025
19k €
Aktíva spolu
5.98mil. €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
10
Σ 0 €
Kredit
A+· 98/100
Vznik
2020
· 6 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
98 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
48
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Custom D s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 496k € | 316k € | 19k € | 5.98 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 2.62 mil. € | 967k € | 514k € | 6.18 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 4.54 mil. € | 2.33 mil. € | 1.56 mil. € | 6.39 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.84 mil. € | 1.05 mil. € | 604k € | 6.13 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | — | -1 043 € | -1 269 € | 14k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 496 tis. € | 2.62 M € | 4.54 M € | 1.84 M € | — | — |
| EBITDA | 316 tis. € | 967 tis. € | 2.33 M € | 1.05 M € | -1 tis. € | -1 tis. € |
| EBITDA marža | 63.6 % | 36.9 % | 51.4 % | 57 % | — | — |
| Čistý zisk | 19 tis. € | 514 tis. € | 1.56 M € | 604 tis. € | -1 tis. € | -1 tis. € |
| Aktíva spolu | 5.98 M € | 6.18 M € | 6.39 M € | 6.13 M € | 14 tis. € | 4 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-06-19 | Ministerstvo dopravy SR | Zmluva o poskytnutí príspevku za ubytovanie odídenca | 0 € |
| 2024-05-03 | Mesto Gabčíkovo | Zmluva o postúpení práv a povinností vyplývajúcich zo stavbeného povolenia a ostatných práv k stavbe "Výstavba detského ihriska" na parc.č.4005 v k.ú. Gabčíkovo | 0 € |
| 2024-03-26 | Ministerstvo dopravy SR | Zmluva o poskytnutí príspevku za ubytovanie odídenca | 0 € |
| 2023-08-18 | Ministerstvo dopravy SR | Zmluva o poskytnutí príspevku za ubytovanie odídenca | 0 € |
| 2023-07-18 | Ministerstvo vnútra SR (Sekcia ekonomiky) | Dohoda o vrátení nesprávne odvedenej sumy dane za ubytovanie | 0 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MK
Konateľ
Mgr. Kinga Berger Bittera
SW
Konateľ
Sven Wollner
MK
Konateľ
Mgr. Kinga Bitterová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Chris Wollner | Konateľ | 2020-12-04 | 2024-03-05 |
| Chris Wollner | Konateľ | 2020-12-04 | 2024-04-03 |
| Ing. Ivan Vyhlidal | Konateľ | 2020-12-04 | 2021-03-16 |
| Ing. Ivan Vyhlidal | Konateľ | 2020-12-04 | 2021-03-08 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Kinga Berger BitteraPEP
Csaba Baráth
Karolina Bitterová
Nikola Fedoriková
Ivan Sůra
Peter Bako
Kinga Berger Bittera
Martin Liška
Dušan Novota
Eva Novotová Verešová
Chris Wollner
Igor Wollner
Sven Wollner
Armand Wolner
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Custom D s.r.o.RPO
Sídlo
Gazdovský rad 16/32
Vznik
2020-12-04 · 6 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
53437080RPO
DIČ
2121377258FS
IČ DPH
SK2121377258 · aktívneFS
NACE
5590 · Ubytov.vo VŠ internátoch
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Šamorín
Krajina
SK
IBAN
SK3402000000000007415858FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/53437080/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/53437080/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "53437080", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.