SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 IMVsolutions, s. r. o.
- IČO53427203
- DIČ2121391118
- IČ DPHSK2121391118
- NACE4100
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2021, so sídlom v Dolný Kubín, SK. Pôsobí v odvetví 4100, 30 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
2.23mil. €
↗ +55.8% YoY
EBITDA · 2025
408k €
Čistý zisk · 2025
249k €
Aktíva spolu
1.2mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
30
Σ 3 mil. €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2021
· 5 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
40
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.23 mil. € | 408k € | 249k € | 1.2 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.43 mil. € | 141k € | 50k € | 469k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.02 mil. € | 78k € | 35k € | 338k € | RUZ závierka |
| 2022 | 418k € | 44k € | 19k € | 247k € | RUZ závierka |
| 2021 | 938k € | 23k € | 16k € | 171k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.23 M € | 1.43 M € | 1.02 M € | 418 tis. € | 938 tis. € |
| EBITDA | 408 tis. € | 141 tis. € | 78 tis. € | 44 tis. € | 23 tis. € |
| EBITDA marža | 18.3 % | 9.8 % | 7.6 % | 10.5 % | 2.5 % |
| Čistý zisk | 249 tis. € | 50 tis. € | 35 tis. € | 19 tis. € | 16 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.20 M € | 469 tis. € | 338 tis. € | 247 tis. € | 171 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Staš
MS
Konateľ
Martin Staš
JK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jakub Kecera
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Matej Pisarčík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2023-06-09 | — |
| Jakub Kecera | Konateľ | 2023-06-02 | — |
| Matej Pisarčík | Konateľ | 2021-01-01 | — |
| Roman Heinrich | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2024-11-06 | 2025-04-10 |
| Roman Heinrich | Konateľ | 2024-10-25 | 2025-02-27 |
| Roman Heinrich | Konateľ | 2024-10-25 | 2025-02-27 |
| Matej Pisarčík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-01-01 | 2023-06-08 |
| Matej Pisarčík | Konateľ | 2021-01-01 | 2023-06-08 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Martin Staš
Jakub Kecera
Matej Pisarčík
Roman Heinrich
Matej Pisarčík
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
IMVsolutions, s. r. o.RPO
Sídlo
Chočská 1541
Vznik
2021-01-01 · 5 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
53427203RPO
DIČ
2121391118FS
IČ DPH
SK2121391118 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Dolný Kubín
Krajina
SK
IBAN
SK6409000000005198264062FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-05-09 | Ministerstvo obrany SR | Zmluva o dielo | 890k € |
| 2025-12-16 | Ministerstvo obrany SR | Zmluva o dielo | 307k € |
| 2023-09-21 | Ministerstvo obrany SR | Zmluva o dielo č. SEMaI-1053/2023 | 238k € |
| 2024-11-27 | Ministerstvo obrany SR | Zmluva o dielo | 226k € |
| 2026-01-30 | Stredná priemyselná škola Jozefa Murgaša, Hurbanova 6, Banská Bystrica | Zmluva o dielo | 190k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
IMVsolutions, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/53427203/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/53427203/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "53427203", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →