SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 S - build s. r. o.
- IČO53334299
- DIČ2121353289
- IČ DPHSK2121353289
- NACE4100
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2020, so sídlom v Bratislava - mestská časť Rača, SK. Pôsobí v odvetví 4100, 3 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
B · 76/100
Nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
743k €
↘ -30.2% YoY
EBITDA · 2025
20k €
Čistý zisk · 2025
11k €
Aktíva spolu
508k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
3
Σ 454k €
Kredit
B· 76/100
Vznik
2020
· 6 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
1 321 €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
B
76 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
48
Stopa v CRZ
65
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 743k € | 20k € | 11k € | 508k € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.06 mil. € | 17k € | 11k € | 250k € | RUZ závierka |
| 2023 | 303k € | 16k € | 11k € | 242k € | RUZ závierka |
| 2022 | 284k € | 14k € | 10k € | 112k € | RUZ závierka |
| 2021 | 184k € | 9 511 € | 6 643 € | 50k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 743 tis. € | 1.06 M € | 303 tis. € | 284 tis. € | 184 tis. € | 50 tis. € |
| EBITDA | 20 tis. € | 17 tis. € | 16 tis. € | 14 tis. € | 10 tis. € | 8 tis. € |
| EBITDA marža | 2.6 % | 1.6 % | 5.3 % | 4.9 % | 5.2 % | 15.6 % |
| Čistý zisk | 11 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € | 10 tis. € | 7 tis. € | 7 tis. € |
| Aktíva spolu | 508 tis. € | 250 tis. € | 242 tis. € | 112 tis. € | 50 tis. € | 36 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JS
Konateľ
Juraj Senáši
JS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Juraj Senáši
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Juraj Senáši
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
S - build s. r. o.RPO
Sídlo
Rustaveliho 10A
Vznik
2020-10-28 · 6 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
53334299RPO
DIČ
2121353289FS
IČ DPH
SK2121353289 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Rača
Krajina
SK
IBAN
SK9611000000002946093155FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-04-09 | Obec Bernolákovo | Zmluva o dielo | 444k € |
| 2024-08-13 | Obec Kvetoslavov | Zmluva o dielo č. Z1/2024/441 | 9 867 € |
| 2025-08-14 | Obec Bernolákovo | Dodatok č. 1 k Zmluve o dielo | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
S - build s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/53334299/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/53334299/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "53334299", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →