SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Inking, s.r.o.
- IČO53291697
- DIČ2121324931
- IČ DPHSK2121324931
- NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2020, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 82/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
148k €
Zisk 9 049 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
148k €
↗ +30.3% YoY
EBITDA · 2025
11k €
Čistý zisk · 2025
9 049 €
Aktíva spolu
76k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 82/100
Vznik
2020
· 6 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
82 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
48
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 148k € | 11k € | 9 049 € | 76k € | RUZ závierka |
| 2024 | 114k € | 1 490 € | -103 € | 124k € | RUZ závierka |
| 2023 | 109k € | -11k € | -12k € | 99k € | RUZ závierka |
| 2022 | 122k € | -7 633 € | -8 517 € | 86k € | RUZ závierka |
| 2021 | 159k € | -13k € | -14k € | 94k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 148 tis. € | 114 tis. € | 109 tis. € | 122 tis. € | 159 tis. € | 2 tis. € |
| EBITDA | 11 tis. € | 1 tis. € | -11 tis. € | -8 tis. € | -13 tis. € | -6 tis. € |
| EBITDA marža | 7.2 % | 1.3 % | -10.4 % | -6.2 % | -8.3 % | -297.1 % |
| Čistý zisk | 9 tis. € | -103 € | -12 tis. € | -9 tis. € | -14 tis. € | -6 tis. € |
| Aktíva spolu | 76 tis. € | 124 tis. € | 99 tis. € | 86 tis. € | 94 tis. € | 49 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Konateľ
Ing. Jana Kušnírová, PhD.
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jana Kušnírová, PhD.
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Inking, s.r.o.RPO
Sídlo
Záporožská 3
Vznik
2020-09-08 · 6 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
53291697RPO
DIČ
2121324931FS
IČ DPH
SK2121324931 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK2883300000002601873172FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Inking, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/53291697/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/53291697/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "53291697", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →