🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava - mestská časť Nové Mesto · SK
PS evidence s. r. o.
IČO53266218DIČ2121344148IČ DPHSK2121344148NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.EST.2020 · 6r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 82/1005–9 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 125 firiem zdieľa adresu
BonitaA · 82/100
A
82/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
284k €
↗ +38.2% YoY
EBITDA · 2024
-843 €
Čistý zisk · 2024
-5 041 €
Aktíva spolu
113k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A· 82/100
Vznik
2020
· 6 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
125 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
82 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
48
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PS evidence s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 284k € | -843 € | -5 041 € | 113k € | RUZ závierka |
| 2023 | 206k € | 1 600 € | 668 € | 109k € | RUZ závierka |
| 2022 | 166k € | 4 495 € | 2 990 € | 63k € | RUZ závierka |
| 2021 | 108k € | -496 € | -777 € | 31k € | RUZ závierka |
| 2020 | 24k € | 173 € | 134 € | 11k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 284 tis. € | 206 tis. € | 166 tis. € | 108 tis. € | 24 tis. € |
| EBITDA | -843 € | 2 tis. € | 4 tis. € | -496 € | 173 € |
| EBITDA marža | -0.3 % | 0.8 % | 2.7 % | -0.5 % | 0.7 % |
| Čistý zisk | -5 tis. € | 668 € | 3 tis. € | -777 € | 134 € |
| Aktíva spolu | 113 tis. € | 109 tis. € | 63 tis. € | 31 tis. € | 11 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Alena Weissová
IA
Konateľ
Ing. Alena Weissová
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Slovák
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Peter, Slovák | Konateľ | 2020-10-08 | 2021-05-26 |
| Ing. Peter, Slovák | Konateľ | 2020-10-08 | 2021-05-17 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
PS evidence s. r. o.RPO
Sídlo
Stará Vajnorská 3338/17
Vznik
2020-10-08 · 6 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
53266218RPO
DIČ
2121344148FS
IČ DPH
SK2121344148 · aktívneFS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK1311000000002943109959FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/53266218/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/53266218/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "53266218", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.