SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 VEGSTYLE, s.r.o.

  • IČO53238346
  • DIČ2121309883
  • IČ DPHSK2121309883
  • NACE5630 · Služby pohostinstiev

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2020, so sídlom v Lučenec, SK. Pôsobí v odvetví Služby pohostinstiev.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 82/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
209k €
↗ +11.9% YoY
EBITDA · 2025
25k €
Čistý zisk · 2025
9 255 €
Aktíva spolu
108k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 82/100
Vznik
2020
· 6 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
82 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 48
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 76k 152k 230k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 209k € 25k € 9 255 € 108k € RUZ závierka
2024 187k € 45k € 35k € 85k € RUZ závierka
2023 144k € 34k € 25k € 64k € RUZ závierka
2022 101k € -8 935 € -18k € 49k € RUZ závierka
2021 77k € -13k € -18k € 58k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby209 tis. €187 tis. €144 tis. €101 tis. €77 tis. €
EBITDA25 tis. €45 tis. €34 tis. €-9 tis. €-13 tis. €-8 tis. €
EBITDA marža11.8 %24.1 %23.9 %-8.9 %-16.6 %
Čistý zisk9 tis. €35 tis. €25 tis. €-18 tis. €-18 tis. €-8 tis. €
Aktíva spolu108 tis. €85 tis. €64 tis. €49 tis. €58 tis. €30 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marián Pavlovič
Od 2022-09-24
MP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Michaela Pavlovič
Od 2022-09-24
MP
Konateľ
Marián Pavlovič
Od 2021-12-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Michaela Pavlovič Konateľ 2020-08-18
Marián Pavlovič Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-12-14 2022-09-23
Michaela Moravčíková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-12-14 2022-09-23
Marián Pavlovič Konateľ 2021-12-01 2022-09-23
Michaela Moravčíková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-08-18 2021-12-13
Michaela Moravčíková Konateľ 2020-08-18 2022-09-23

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
VEGSTYLE, s.r.o.RPO
Sídlo
M. Rázusa 86/13
Vznik
2020-08-18 · 6 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
53238346RPO
DIČ
2121309883FS
IČ DPH
SK2121309883 · aktívneFS
NACE
5630 · Služby pohostinstiev
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Lučenec
Krajina
SK
IBAN
SK0311000000002944089742FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
VEGSTYLE, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/53238346/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/53238346/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "53238346",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →