SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Stavebniny Papajik s. r. o.
- IČO53169166
- DIČ2121298751
- IČ DPHSK2121298751
- NACE4752 · Mal.so žel.tov,farb,skl.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2020, so sídlom v Breza, SK. Pôsobí v odvetví Mal.so žel.tov,farb,skl., 3 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 86/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
2.33mil. €
↗ +62.1% YoY
EBITDA · 2024
120k €
Čistý zisk · 2024
8 328 €
Aktíva spolu
1.71mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
3
Σ 501 €
Kredit
A· 86/100
Vznik
2020
· 6 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
86 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
48
Stopa v CRZ
65
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.33 mil. € | 120k € | 8 328 € | 1.71 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.44 mil. € | 93k € | 8 186 € | 1.34 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.13 mil. € | 49k € | 12k € | 1.25 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 806k € | 30k € | 3 783 € | 1.15 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 55 € | -245 € | -1 845 € | 1.08 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.33 M € | 1.44 M € | 1.13 M € | 806 tis. € | 55 € |
| EBITDA | 120 tis. € | 93 tis. € | 49 tis. € | 30 tis. € | -245 € |
| EBITDA marža | 5.1 % | 6.5 % | 4.4 % | 3.7 % | -445.5 % |
| Čistý zisk | 8 tis. € | 8 tis. € | 12 tis. € | 4 tis. € | -2 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.71 M € | 1.34 M € | 1.25 M € | 1.15 M € | 1.08 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
SP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Stanislav Papajik
SP
Konateľ
Stanislav Papajik
SP
Konateľ
Stanislav Papajik
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Stanislav Papajik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-04-08 | 2026-04-13 |
| Stanislav Papajik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-07-30 | 2021-04-07 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Stavebniny Papajik s. r. o.RPO
Sídlo
Stará Ves 271
Vznik
2020-07-30 · 6 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
53169166RPO
DIČ
2121298751FS
IČ DPH
SK2121298751 · aktívneFS
NACE
4752 · Mal.so žel.tov,farb,skl.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Breza
Krajina
SK
IBAN
SK1075000000004023073120FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-07-25 | Obec Liptovské Sliače | Zmluva o reklame - Stavebniny Papajik, s.r.o. | 500 € |
| 2022-09-05 | Vodárenská spoločnosť Ružomberok, a.s. | Zmluva o budúcej Zmluve o prevode vlastníckeho práva k verejnému vodovodu a verejnej kanalizácii | 1 € |
| 2023-04-25 | Stredná odborná škola podnikania a služieb | Zmluva o vykonaní odbornej praxe žiaka | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Stavebniny Papajik s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/53169166/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/53169166/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "53169166", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →