SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 TMPS, s. r. o.
- IČO53079400
- DIČ2121277345
- IČ DPHSK2121277345
- NACE1611
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2020, so sídlom v Prešov, SK. Pôsobí v odvetví 1611.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 83/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
818k €
Zisk -461k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
818k €
↗ +357.2% YoY
EBITDA · 2024
-461k €
Čistý zisk · 2024
-461k €
Aktíva spolu
136k €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A· 83/100
Vznik
2020
· 6 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
21 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
83 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
48
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 818k € | -461k € | -461k € | 136k € | RUZ závierka |
| 2023 | 179k € | -531k € | -531k € | 62k € | RUZ závierka |
| 2022 | 800 € | 490 € | 364 € | 5 597 € | RUZ závierka |
| 2021 | — | — | -56 € | 4 821 € | RUZ závierka |
| 2020 | — | -204 € | -204 € | 4 796 € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 818 tis. € | 179 tis. € | 800 € | — | — |
| EBITDA | -461 tis. € | -531 tis. € | 490 € | — | -204 € |
| EBITDA marža | -56.3 % | -296.8 % | 61.3 % | — | — |
| Čistý zisk | -461 tis. € | -531 tis. € | 364 € | -56 € | -204 € |
| Aktíva spolu | 136 tis. € | 62 tis. € | 6 tis. € | 5 tis. € | 5 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IŠ
Konateľ
Ing. Štefan Malček
IŠ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Štefan Malček
IM
Konateľ
Ing. Marián Regenda
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Marián Regenda | Konateľ | 2023-08-16 | 2025-03-18 |
| Peter Sedlák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-26 | 2023-08-22 |
| Tomáš Molčan | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-06-08 | 2023-08-22 |
| Peter Sedlák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-06-27 | 2022-05-25 |
| Peter Sedlák | Konateľ | 2020-06-27 | 2023-08-16 |
| Peter Sedlák | Konateľ | 2020-06-27 | 2023-08-22 |
| Tomáš Molčan | Konateľ | 2020-06-27 | 2023-08-16 |
| Tomáš Molčan | Konateľ | 2020-06-27 | 2023-08-22 |
| Tomáš Molčan | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-06-27 | 2021-06-07 |
Sieť prepojení
Štatutári (1)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
TMPS, s. r. o.RPO
Sídlo
Solivarská 15492/19A
Vznik
2020-06-27 · 6 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
53079400RPO
DIČ
2121277345FS
IČ DPH
SK2121277345 · aktívneFS
NACE
1611
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
Web
IBAN
SK5609000000005171526253FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TMPS, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/53079400/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/53079400/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "53079400", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →