SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ZANADA, s. r. o.
- IČO53060903
- DIČ2121255334
- IČ DPHSK2121255334
- NACE6310
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2020, so sídlom v Dolný Kubín, SK. Pôsobí v odvetví 6310.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
B · 72/100
Nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
120k €
Zisk -32 €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
120k €
↗ +30.8% YoY
EBITDA · 2024
1 491 €
Čistý zisk · 2024
-32 €
Aktíva spolu
7 742 €
Zamestnanci
1
Kredit
B· 72/100
Vznik
2020
· 6 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
640 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
B
72 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
48
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 120k € | 1 491 € | -32 € | 7 742 € | RUZ závierka |
| 2023 | 92k € | 1 433 € | 773 € | 11k € | RUZ závierka |
| 2022 | 122k € | -14k € | -15k € | 8 242 € | RUZ závierka |
| 2021 | 171k € | -3 203 € | -4 530 € | 14k € | RUZ závierka |
| 2020 | 18k € | 4 492 € | 3 707 € | 18k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 120 tis. € | 92 tis. € | 122 tis. € | 171 tis. € | 18 tis. € |
| EBITDA | 1 tis. € | 1 tis. € | -14 tis. € | -3 tis. € | 4 tis. € |
| EBITDA marža | 1.2 % | 1.6 % | -11.4 % | -1.9 % | 25.2 % |
| Čistý zisk | -32 € | 773 € | -15 tis. € | -5 tis. € | 4 tis. € |
| Aktíva spolu | 8 tis. € | 11 tis. € | 8 tis. € | 14 tis. € | 18 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Juriga
JV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Vavrečan
JV
Konateľ
Jozef Vavrečan
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Peter Juriga | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-05-27 | 2022-05-20 |
| Jozef Vavrečan | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-05-27 | 2022-05-20 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
ZANADA, s. r. o.RPO
Sídlo
Martina Hattalu 2050/24
Vznik
2020-05-27 · 6 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
53060903RPO
DIČ
2121255334FS
IČ DPH
SK2121255334 · aktívneFS
NACE
6310
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Dolný Kubín
Krajina
SK
IBAN
SK8375000000004028101450FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ZANADA, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/53060903/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/53060903/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "53060903", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →