🇸🇰 Akciová spoločnosť · Bratislava - mestská časť Ružinov · SK

Realitný & Investorský fond, a. s.

IČO53024486DIČ2121273451IČ DPHSK2121273451NACE6831 · Realitné kancelárieEST.2020 · 6r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 86/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 52 firiem zdieľa adresu
BonitaA · 86/100
A
86/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.43mil. €
↘ -26.1% YoY
EBITDA · 2024
106k €
Čistý zisk · 2024
61 €
Aktíva spolu
2.41mil. €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
2
Σ 38k €
Kredit
A· 86/100
Vznik
2020
· 6 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 52 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
86 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 48
Stopa v CRZ 60
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Realitný & Investorský fond, a. s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 2M 3M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.43 mil. € 106k € 61 € 2.41 mil. € RUZ závierka
2023 1.94 mil. € 167k € 9 093 € 2.85 mil. € RUZ závierka
2022 2.98 mil. € 210k € 7 562 € 3.44 mil. € RUZ závierka
2021 1.78 mil. € 83k € 12k € 2.12 mil. € RUZ závierka
2020 93k € 866 € 72 € 361k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka20242023202220212020
Tržby1.43 M €1.94 M €2.98 M €1.78 M €93 tis. €
EBITDA106 tis. €167 tis. €210 tis. €83 tis. €866 €
EBITDA marža7.4 %8.6 %7 %4.6 %0.9 %
Čistý zisk61 €9 tis. €8 tis. €12 tis. €72 €
Aktíva spolu2.41 M €2.85 M €3.44 M €2.12 M €361 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 38k € celková hodnota 2024-11-21 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-07-19 Slovenská republika - Okresný úrad Žilina Kúpna zmluva č. 18/2022 uzatvorená podľa § 588 a nasl. zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov a zákona Národnej rady Slovenskej republiky č. 278/1993 Z. z. o správe majetku štátu v znení neskorších predpisov 38k €
2024-11-21 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik ZMLUVA O FINANČNEJ ZÁBEZPEKE 0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

BR
Predseda predstavenstva
Bc. Rastislav Tesák
Od 2021-09-23
IM
Člen dozorného orgánu
Ing. Michal Kresta
Od 2021-09-23
IO
Člen dozorného orgánu
Ing. Ondřej Polák, DiS.
Od 2021-09-23

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Tomáš Kedzior Člen dozorného orgánu 2021-09-23
Bc. Rastislav Tesák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-07-24 2021-09-22
Bc. Rastislav Tesák Konateľ 2020-06-17 2021-09-22
Bc. Rastislav Tesák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-06-17 2021-07-23

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ondřej Polák
od 2023-06-09 · do 2024-04-10
Rastislav Tesák
od 2023-06-09 · do 2024-04-10
Jiří Toman
od 2023-06-09 · do 2024-04-10
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Realitný & Investorský fond, a. s.RPO
Sídlo
Stropkovská 3
Vznik
2020-06-17 · 6 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
53024486RPO
DIČ
2121273451FS
IČ DPH
SK2121273451 · aktívneFS
NACE
6831 · Realitné kancelárie
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
SK4983300000002301839087FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/53024486/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/53024486/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "53024486",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 7d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 7d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.